Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Premiéry oblíbených pořadů i novinky, které vám vyrazí dech. Podzim na Nově bude stát za to

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
seznam pořadů
Diváci se mají opravdu na co těšit. Podzim na televizi Nova bude víc než nabitý. Kromě premiérových dílů oblíbených pořadů a reality show, se na obrazovkách objeví úplně nový pořad, který vám doslova vyrazí dech!

Pondělní večery budou patřit vyšetřovatelům. Toho se ujmou Specialisté, kteří ve svém týmu přivítají nového člena, kapitána Kováře, ztvárněného Jiřím Hánou. Pražští kriminalisté svůj další případ vyšetří již 26. srpna.

Úterní a čtvrteční večery budou již tradičně patřit seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Osudy kamenických zdravotníků ovlivní jak nové tváře, tak i osobnosti z minulosti. V nemocnici se nově objeví například spolužák Čestmíra Mázla Martin, který zasáhne do jeho vztahu s Alenou, Švarcova matka s bratrem, jehož Bohdan nikdy nepoznal a nová šéfová záchranky Zita. Premiérové díly sledujte již od 27. srpna.

Vypjaté situace v českých domácnostech znovu odhalí každou středu večer od 28. srpna oblíbená Výměna manželek Podzimní schéma TV Nova také doplní Malé lásky Díky téměř 35 skrytým kamerám se divákovi otevře jedinečný pohled nejen na porodní sál, ale i do předporodních pokojů a chodeb, kde se odehrává většina příběhů letošních Malých lásek. Překvapením této série je, že před kamerami přivede na svět svého prvního potomka i jedna z porodních asistentek plzeňské gynekologie.

Oblíbené české hvězdy předvedou svůj všestranný talent v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas Tentokrát se do rolí světových i tuzemských populárních zpěváků vžijí Zuzka Norisová, Roman Zach, Debbie Khalová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a mladý talentovaný herec Marek Lambora Nečekané proměny a skvělá hudební vystoupení budete moct sledovat od 7. září každou sobotu večer ve 20:20.

Nedělní večery přinesou do vašich domácností od 1. září notnou dávku napětí při sledování třetí řady kriminálního seriálu Policie Modrava, ve kterém bude tým v čele s Janou Vinickou vyšetřovat zločiny malebné Šumavy. To ale není vše! Od půl desáté večer se pravidelně na obrazovkách objeví unikátní pořad Příběhy českých zločinů, ve kterém bude investigativní novinář Janek Kroupa odhalovat pozadí těch nejzávažnějších reálných kriminálních příběhů, jenž rezonovaly celou Českou republikou.

Související články

Další články