Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Premiérova žena s fešným floristou v akci: Monika Babišová provokovala holými zády

+ Dalších 5 fotografií
společnost
Monika Babišová (45) opět vyrazila do společnosti. Jako správná milovnice módy si nenechala ujít finále soutěže Elite Model Look ve Španělském sále Pražského hradu. Doprovod jí nedělal manžel Andrej Babiš (64), nýbrž kamarádka Moniky Augustin Poláčková a pohledný florista a designér Ivan Šablatúra, s nímž si nedávno užívala i na dovolené ve Francii.

Monika Babišová není jen manželkou premiéra Andreje Babiše, ale i známou milovnicí módy. Proto nebylo žádným překvapením, když byla spatřena na galavečeru Elite Model Look ve Španělském sále Pražského hradu. Tam sice dorazila bez manžela, zato ale s velkou partou kamarádů a v provokativních šatech.

Kromě Zuzany Augustin Poláčkové, která je její blízkou přítelkyní, dělal Monice doprovod i florista a designér Ivan Šablatúra, který se do hledáčku veřejnosti dostal jako muž, s nímž si Babišová užívala moře a večírky ve Francii a ke kterému má velmi blízko.

Manželka premiéra byla na galavečeru rozhodně nepřehlédnutelná. Pozornost na sebe strhla róbou, která odhalovala její záda, na nichž je stále vidět opálený proužek od plavek. Vysoký rozparek navíc odhaloval i Moničiny nohy, a tak toho nezbylo moc, co by blonďatá milovnice módy zahalovala.

Mohlo by vás zajímat

Další články