Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Premiérova žena hvězdou večera: Monika Babišová zářila v lesklé róbě a odmítla prezidenta

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 37 fotografií
ples
Monika Babišová (45) byla během včerejšího večera bezkonkurenčně nejkrásnější ženou na plese, který prezident Miloš Zeman uspořádal ve Španělském sále. Po boku premiéra Andreje Babiše (64) dorazila oblečená do lesklé černé róby, která z ní udělala hvězdu večera. Právě její šaty však byly i důvodem jejího odmítnutí prezidenta.

Monice Babišové se ví, že se ráda luxusně obléká. Na charitativní ples pořádaný Milošem Zemanem dorazila v nepřehlédnu­telných šatech, jejichž lesk oslňoval přítomné. Monika jen zářila a nádherná róba z ní udělala hvězdu večera.

Byly to právě Moničiny šaty, které jí zabránily v tanci s prezidentem Milošem Zemanem, kterého musela premiérova žena ve vší slušnosti odmítnout.

Miloš Zeman se za odmítnutí ze strany Moniky Babišové nestyděl. „Řekl jsem paní Monice Babišové, že ji čeká nejhorší okamžik v jejím životě, až ji vyzvu k tanci. Ale dnes se vymluvila, že má dlouhé, splývavé šaty a že tančit nebude,“ zažertoval.

Na tanec prezidenta Zemana s první dámou se můžete podívat zde. V galerii se můžete přesvědčit o tom, že Monika Babišová na plese jen zářila a byla nepřehlédnutelná.

Související články

Další články