Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Premiérova dcera se živí tělem: Kypré tvary už jsou zřejmě zase v kurzu. Z extrému do extrému, píší lidé

Zdroj: Profimedia
Body positivity

Body positivity neboli kladný vztah ke svému tělu se ve světě skloňuje čím dál častěji. Například dcera britského premiéra Borise Johnsona Lara Johnson-Wheeler (28) vystavila na titulní stranu magazínu Tatler na odiv své kypré tělo ve tvaru přesýpacích hodin. 

Kypré tělo je očividně opět v módě. Lidé podporující hnutí body positivity, tedy to, že člověk přijme své tělo takové, jaké je, se ve světě objevují stále častěji. Do popředí se dostalo i díky celebritám, jako je Kylie Jenner nebo Kim Kardashian, jejichž postava ve stylu velikých prsou, útlého pasu a velmi širokých boků je velmi populární.

Ani Lara Johnson-Wheeler, dcera britského premiéra Borise Johnsona, se nebála poodhalit své tělo. „Vypadá to, že postava ve tvaru přesýpacích hodiny je opět v módě,“ řekla, když se fotila pro časopis Tatler.

Z extrému do extrému

Na snímcích má Lara díky stahovacímu prádlu úzký pas, když se vezmou v potaz její boky a prsa. Navíc ukázala, že díky tomuto prádlu může i kypřejší postava vypadat dobře. „Oblečení nespraví to, co se vám na vašem těle nelíbí. Když je ovšem dobře navrženo, vylepší vaši postavu nebo se přiblíží k figuře, která je nyní v oblibě,“ dodala.

Podle komentářů na Instagramu to navíc vypadá, že jsou lidé z takové titulky nadšení. „Myslela jsem, že to je Adele,” reagovala jedna z komentujících a přirovnala Laru k britské zpěvačce. „Žena ve skutečné velikosti, ano!” raduje se další. Našli se ale i tací, kteří její postavu považují už vyloženě za tlustou. „Módní způsob propagace nezdravého životního stylu. Jde to z extrému do extrému,” myslí si další.

Související články

Další články