Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Premiéra zimní komedie Špindl 2: Smíchy se za břicho popadal Sagvan Tofi i Karlos Vémola

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
premiéra
Na úterní slavnostní premiéru snímku Špindl 2 dorazila velká spousta celebrit a především pak ty, které si v něm samy zahrály. Podle hodnocení mnohých to vypadá, že pokračování komedie je ještě humornější než první film.

Před dvěma lety přišla do kin komedie Špindl, která se setkala s diváckým úspěchem. V úterý se konala slavnostní premiéra pokračování s názvem Špindl 2, na kterou dorazila spousta celebrit. Kinosálem každou chvíli otřásal smích a soudě dle úsměvů na tvářích přítomných si premiéru všichni náležitě užili.

Svou první filmovou roli si v komedii střihl zápasník Karlos Vémola, který je z výsledku nadšený. „Svou první filmovou roli jsem si moc užil, strašně mě mrzí, že jsem na premiéře nemohl zůstat až do konce a vidět film celý, protože jsem musel jet na letiště a odletět do Londýna. Takhle si na Špindl 2 zajdu v klidu do kina a pořádně si to užiju,“ řekl slavný bijec.

Vémola dorazil na premiéru s ortézou na rameni, které si nechal nedávno operovat. Nebyl ale jediný, kdo přišel polámaný – ukázal se i Sagvan Tofi, který kvůli svému zranění film doslova protrpěl. „Ten film jsem vyloženě protrpěl. Mám zlomená dvě žebra z hokeje a jak jsem se u toho musel furt smát, tak mě ta zlomená žebra strašně bolela. Je to opravdu vynikající komedie,“ popsal Sagvan svůj zážitek.

Mohlo by vás zajímat

Další články