Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Premiéra týdne: Příval akčních snímků porazil animovaný Raubíř Ralf a internet!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 20 fotografií
nejlepší snímek
Po úspěchu, jakým byl první snímek Raubíř Ralf z roku 2012, přišel o sedm let později další úspěch. Videoherní postavička zpracovaná studii Disney si mezi diváky i na druhý pokus našla spoustu fanoušků a příznivci prvního dílu jsou nadšeni. Dobrodružství videoherního záporáka Ralfa a jeho kamarádky Vanilopky, závodnice z arkádové hry Cukrkáry, kteří se vydali do světa internetu, baví diváky všeho věku. Do kin oficiálně vchází dnes a šťastlivci, kteří byli na předpremiéře, si snímek nemohou vynachválit!

První díl snímku byl extrémně úspěšný především díky tomu, že dokázal zabavit jak děti, tak dospělé. Zatímco ratolesti se ponořily do animovaného světa, dospělí si nostalgicky zavzpomínali na videohry, které hrávali v dětství. I proto bylo riskantní se ze světa retro videoher odebrat do internetu, tento tah ale tvůrcům vyšel a Raubíř Ralf se vrátil v novém kabátě a možná ještě lepší formě.

Dospělým není možnost nostalgicky zavzpomínat odepřena ani ve druhém díle. I internet už přišel o některé weby, na něž jejich uživatelé nemohou zapomenout a především jejich loga budou v tomto animáku vidět.

Animák navíc šikovně poukazuje na temná zákoutí života na sociální síti a zdůrazňuje hloupé chování některých uživatelů. I tímto si snímek může získat dospělé diváky, kteří se při sledování těchto scén dobře pobaví a vzpomenou si na osoby, jejichž online chování museli rozdýchávat.

Přátelství Ralfa a Vanilopky v tomto snímku projde velmi těžkou zkouškou. Vanilopka, která je závodnicí v arkádové hře Cukrkáry, se v internetovém světě zamiluje do vymakané hry se závodními auty, ve které bude chtít zůstat. Tímto se otestuje přátelské pouto, které mezi ní a Ralfem je.

Ačkoliv tento týden je v kinech poměrně dost premiér, diváci, kteří měli to štěstí vycházející snímky vidět s předstihem, nejlépe ohodnotili právě film Raubíř Ralf a internet

Související články

Další články