Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Premiéra Princezny zakleté v čase 2: Rozdováděný Písařík, posmutnělá Křenková a zamilovaná Mašková

Pohádková premiéra: Veselý Písařík a Křenková bez úsměvu
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
premiéra

Kino v pražském Slovanském domě se opět naplnilo hvězdami. Ve večerních hodinách tam totiž proběhla slavnostní premiéra pokračování fantasy pohádky Princezna zakletá v čase 2. Na prvním promítání samozřejmě nechyběli ani hlavní protagonisté Eliška Křenková, Marek Lambora, Martin Písařík a Vojtěch Kotek, který se na veřejnosti ukázal poprvé od narození malého Šmankotka.

V dobrém rozmaru

Dlouho očekávané promítání dalšího dílu veleúspěšné filmové pohádky režiséra Petra Kubíka Princezna zakletá v čase 2 bylo konečně odstartováno včerejší slavnostní premiérou. A jaká by to byla událost bez přítomnosti hlavních hrdinů. Krásná alchymistka Amélie, kterou opět hrála Eliška Křenková, dorazila společně se svým kolegou Markem Lamborou alias princem Janem z Calderonu.

Zatímco oblíbený herec a idol dívčích srdcí házel úsměvy na všechny strany, jeho krásná společnice působila posmutněle, zakřiknutě a na červeném koberci fotografům nevěnovala snad jediný úsměv.

Promítání se zúčastnil i další z hlavních hrdinů pohádky, herec Vojtěch Kotek. Ten se ve společnosti objevil snad poprvé od narození svého syna Huberta I. Šmankotka. Novopečený tatínek se ale na akci moc dlouho nezdržel a velmi brzy po zahájení upaloval pryč. Jestli pospíchal do divadla, nebo za manželkou Radanou a jejich prvním potomkem, není jasné.

V doprovodu snoubence

Jako největší šprýmař večera se ukázal herec Martin Písařík, který neustále žertoval a dělal šprťouchlata s hercem malého vzrůstu Jakubem Ouvínem. K jejich srandičkám se přidal i skladatel a scenárista Lukáš Daniel Pařík.

Mezi všemi přítomnými opět vynikala zpěvačka Tereza Mašková. Její charakteristické růžové vlasy nešly přehlédnout. Doprovod jí dělal její snoubenec a manažer v jedné osobě. Krásná vítězka 5. řady pěvecké soutěže SuperStar nazpívala úvodní píseň k prvnímu dílu pohádky společně s Lamborou a hlavní hrdinkou pohádky Natálií Germani alias princeznou Ellenou a ve druhém díle si dokonce i zahrála.

Související články

Další články