Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Premiéra nového klipu Rybiček 48: Afektovaný transsexuál, nafukovací Andula a Ruda z Ostravy jako gay

Oblíbená česká kapela Rybičky 48 přichází po dvou měsících opět s novým klipem, tentokrát k písni Vážené dámy. V něm si zahrála spousta známých tváří a přátel hudebníků, mezi nimi i Michal Kavalčík (38) alias Ruda z Ostravy.

Výroba posledního videoklipu Rybiček k songu Bohem zapomenutý dítě přišla kapelu na pár tisíc, zato tahle nová paráda je dosud nejdražším klipem v historii kapely. V klipu Rybiček 48 projde díky semináři hlavní hrdina neobyčejnou proměnou. „Zajímavý je, že Vážené dámy jsou zhruba stonásobně dražší než náš předchozí klip Bohem zapomenutý dítě. Je to o tom, jak parta kluků potřebuje zjistit, jak na ženy. Třeba tím, že se za ně převlékne a tráví s nimi čas. A to vše kvůli tomu, aby mohli uspořádat seminář pro ‚ňoumy‘, kteří nevědí, jak na ně,“ vysvětluje důvod dámských kostýmů celé kapely ve videoklipu zpěvák a baskytarista Kuba Ryba.

Hlavní roli v klipu si zahrál známý český model Jan Havlovic, který bývá někdy přezdíván jako český Jude Law. Vedle Havlovice se v klipu objevuje řada dalších známých tváří, jako je například Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy v roli homosexuálního kadeřníka, dále zpěvačka Bára Zemanová, moderátorka TV Óčko Linda Wagnerová a aktuální moderátorka zákulisí talentové soutěže Hlas, Eva Burešová, jejíž tvář bude řadě diváků známá také díky seriálu Gympl.

Související články

Další články