Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Premiéra muzikálu očima eXtra módní policie: Připomínalo nám to hromadný funus!

Slavnostní oblečení neznamená nutně černou. Ale na muzikálu Mamma Mia to
tak hlavně bylo.

Společenská akce, jako byla například premiéra muzikálu Mamma Mia, u nás znamená většinou to, že české celebrity sázejí na osvědčený styl – černé šaty a oblek. Když jsme sledovali přehlídku hostů, měli jsme před očima jednu velkou tmavou šmouhu, spíš nám to připomínalo hromadný pohřeb než návštěvu ujetého letního představení.

Přesto se tam objevilo i pár odvážnějších, kteří se nebáli sáhnout na barvy. Jenže ne vždy se to povedlo.

1. Michaela Nosková

Šaty se zeštíhlovacím pruhem jsou teď hodně v kurzu, ale musíte si dávat pozor, abyste nevypadala jako holka od tyče. Nosková má nové silikony a její politika je ukazovat je všude a ve všem, takže se ani nedivíme, že má zase všude průstřihy. Příště by měla zkusit šaty bez laciných efektů, bude sama překvapená, jakou jí to udělá službu. Protože méně je vždycky více a přes to nejede vlak. Otřesné boty, okamžitě vyhodit. Anebo když si je chce nechat, tak jedině ke skinny jeans. A vlasy příště nahoru buď do vysokého copu, nebo do nízkého drdolu.

2. Olga Lounová

Tady se zdá všechno dobře, ale dohromady je to kolotočářství. Černé silonky k červeným šatům jsou prostě – venkovské. Vlasy by si mohla Olga ostříhat, protože působí jak rousy. Postavu má skvělou, takže si jako jedna z mála může dovolit si vzít takové mini a k nim vysoké lodičky, u nichž dokonce máme pocit, že mají dole platformu. Ale z výsledku jsme strašně rozpačití. Jestli chcete jít nutně v červených mini na večírek, musíte to udělat…

3. Petra Růžičková

…takhle. To je rozdíl jednoho celého vesmíru. Růžičková má vkus nejen na mole, ale i mimo něj. A neříkejte nám, že jí se to řekne s takovou postavou, kdy si na sebe může vzít cokoliv. Nemůže. Jednak je strašlivě vysoká, takže si taky musí dávat pozor, aby nevypadala směšně jako stožár bez jediné ženské křivky. A za druhé, velmi štíhlá figura, vhodná pro módní fotoaparáty, není pokaždé taky výhra, je třeba zdůraznit svou ženskost. Šaty s áčkovou sukní a jemné střevíce s malým podpatkem jsou jasným důkazem, že když dva dělají totéž, není to totéž. Když se podíváte na Olgu a pak na Petru, je to jako nebe a dudy. Přitom obě mají stejnou postavu.

4. Adéla Gondíková

Máme rádi velmi jednoduché malé černé, hodí se totiž kamkoliv a nikdy s nimi nešlápnete vedle. Ale právě proto jich zároveň začínáme mít dost, protože jsou všude. Čili je to uniformně hezké, ale zároveň nás to nudí k zívání. Co příště aspoň nějaký výrazný šperk na ruku? Nebo barevné boty?

5. Kamila Nývltová

Nemůžeme si pomoct, ale máme pocit, že saténový overal Kamily je nějak špatně ušitý. Ujíždí jí sámky a ta věc, co má být nejspíš žebrování na šňůru v pase, to se divně křiví a kroutí. Ušít něco ze saténu není žádná sranda a chce to precizní, ale opravdu precizní a pevnou ruku, jinak je výsledek vidět na první pohled, a to dokonce i na fotce bez možnosti na oděv sáhnout a prozkoumat švy detailně. Ale tohle není chyba Kamily, jen jí příště doporučujeme dát si na to fakt pozor. Jinak by to bylo dobré. (A to i se špagetovými ramínky!)

6. Daniela Šinkorová

Strašně jí to sluší. Moc se nám líbí psaníčko s detaily stejnými, jako je pásek. Nemáme nic, co bychom tomu vytkli, až na jednu jedinou věc. Ten make-up, to je hodně přehnané. Oči jsou moc a Daniela vypadá spíš jako drag queen. Příště ubrat!

7. Andrej Babiš a Monika

Pan ministr v pořádku, správně spodní knoflíček rozepnutý, proužkovaný oblek mu také sedí, akorát kravata by mohla být beze vzoru, ale od důstojného politika nečekáme ani žádnou divočinu. Zato Monika by se mohla dost polepšit. Kombinace černé a bílé nás stejně tak nudí jako černé jednoduché šaty. Co kdyby si Monika vzala příště třeba žlutou sukni, hm? A ta kabelka? Pamatujte si zlaté pravidlo – ne vše drahé je také krásné či vhodné. Ta za prvé je příliš velká, hodí se do práce. Zdobení je agresivní a mlátí se s jejími šperky na ruce. A když jsme u nich, platí další důležitá zásada – buď hodinky, nebo náramek. Na to neexistuje výjimka!

8. Mahulena Bočanová

Mahulena je jako hispánský typ moc tmavá, proto vypadá celá v černém jako můra. Je na ní moc kůže a to z ní ještě dělá dominu. Švestková rtěnka a rudé nehty? Ale tak Mahuleno! Co s tebou? Když už tedy takhle, zkus příště – světlé semišové kozačky nebo jezdecké boty, klidně bez podpatku. Blůze pod sakem by slušela pastelová barva, co třeba jemně zelená? Květina na klopě ve stejné barvě jako blůza, ale o odstín až dva tmavší. A rty bez rtěnky. Umíte si ji takhle představit? My ano a je to lepší.

9. Leona Machálková

Ano. Jako jedna z mála tam měla velké večerní, ale takhle nějak to má vypadat. Vlasy správně nahoru a skvělá kombinace jemných náušnic a prstenu. Ani nám nevadí zbytečná lesklá vsadka, víc by se tam hodila ta pavučina, co má místo rukávů, a zlatý pásek na psaníčku, který měla ihned odepnout. Jsme zvyklí vídat v českém rybníku takové hrůzy, že nemůžeme být příliš přísní.

10. Klára Doležalová

Malé černé trochu jinak, za což děkujeme, už jsme se báli, že všechny koktejlky mají jeden vzor. Řetízek z ruky sundat. Vzít si příště jednoduché velké psaníčko, delší než širší, nejlépe ze světlé usně a bez ozdob. Místo stříbrných střevíců by se hodily například kožené jehly vysoké nad kotníky. Ale hlavně – okamžitě vyhodit lesklé silonky! Chodit bez nich je humpoláctví, ovšem tohle je větší. Dneska nelesklé tělovky prodává každý obchod s prádlem.

11. Václav Klaus

A teď se koukneme na muže. Na premiéře muzikálu byl jistě dress code, ale to přece neznamená, že tam musí všichni přijít v oblecích jak nádražáci. U Václava Klause se to dá čekat, je to pán v letech, ovšem takhle tam byli oblečeni všichni muži. Jste mladí a nechcete chodit jako obchoďák na vyhlašování celoročních podnikových výsledků?

12. Kája Pavlíček

Inspirujte se tady. Vizážista Kája Pavlíček a jeho doprovod vědí, jak má vypadat společenské oblečení s drzým street stylem. Podívejte se na ně. Jsou na společenské akci, ale přesto vás jejich oblečení neuráží, naopak je to závan mladosti, originality a stylu a vypadají slušně. Večerně. I přesto, že jeden z nich má tenisky. Pro muže od dvaceti do čtyřiceti let ideální ukázat takhle svou osobitost.

Mohlo by vás zajímat

Další články