Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Premiéra Mimořádné události: Boková ukázala krajku, Švehlík a Chmela vtipkovali

Slavnostní premiéra filmu Mimořádná událost.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
premiéra

Filmová komedie režiséra Jiřího Havelky Mimořádná událost zamířila na stříbrná plátna. Při té příležitosti se v kině Lucerna uskutečnila i slavnostní premiéra filmu, kam dorazily hvězdy snímku v čele s Jenovéfou Bokovou, Janou Plodkovou, Igorem Chmelou, Jaroslavem Pleslem nebo legendárním hercem Aloisem Švehlíkem. 

Nepřehlédnutelnou hereckou hvězdou slavnostní filmové premiéry nezvyklé komedie Mimořádná událost byla Jenovéfa Boková, jejíž starší sestra Kristýna se na sociálních sítích před pár dny rozepsala o znásilnění a potratu.

Veřejnost svým příspěvkem zmátla, lidé si mysleli, že mluví o vlastních zkušenostech, avšak nakonec se ukázalo, že znásilněná nebyla, ale byla "napadena zlem a měla strach ze smrti." Při původním příspěvku byla Kristýně velkou podporou a "prvním čtením" právě Jenovéfa, které veřejně poděkovala.

Avšak na premiéře filmu, ve kterém Jenovéfa hraje moderní matku, se nechtěla ke statusu své sestry vyjadřovat.

Elegantní Plodková a saténová Mottlová

Herečka Jana Plodková, jež ztvárnila ženu bojující s alkoholismem, dorazila na slavnostní setkání o něco později než ostatní hosté. Oblékla se do elegantního sáčka, které jí velmi sedlo. Na premiéře nechyběl ani legendární herec Alois Švehlík, jenž si ve filmu zahrál válečného veterána.

Dorazili i výborně naladění herci Igor Chmela, Jaroslav Plesl nebo Robert Mikluš.

Uvedení snímku si nenechal ujít Tomáš Třeštík, který přivedl do společnosti svou sestru, producentku a režisérku Hanu Třeštíkovou. Na červeném koberci se ukázala i zpěvačka Barbora Mottlová, která byla v modré saténové róbě s výstřihem nepřehlédnutelná.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy