Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Premiéra komedie Špindl 2 je za rohem: Roman Skamene se přiznal k drastickým věcem

video
Dlouho očekávaná zimní komedie Špindl 2 už pomalu buší na brány českých kin, diváci se premiéry dočkají 5. prosince. Před kameru eXtra.cz jsme pozvali největší hvězdy, aby nám popsaly, jak natáčení probíhalo. Svou bezprostředností hodně překvapil Roman Skamene (65).

Silvie je velmi úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem. A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Tak nějak začíná film Špindl 2 Je jasné, že osudy všech hlavních postav se protnou v oblíbeném lyžařském ráji. Nebude chybět humor ani erotika.

Skamene nečte scénáře

"Nejhorší moment při natáčení? Když mi řekli, že ve 4 hodiny ráno odjíždíme z Prahy," smál se Roman Skamene "Že je to komedie o horách, jsem se dozvěděl až tady. Já se tady přiznám k drastickým věcem, já ten scénář nečetl. Já je nikdy nečtu, já si nastuduji jen to, co hraji já," dodal dobře naladěný Skamene.

Modelka na svahu

V filmu má drobnou roli také modelka Andrea Verešová (39). "Já hraji sama sebe, což byla pohoda. Trochu jsme se bála, když jsem měla dát Heimlichův hmat chlapovi, který je o dvě hlavy větší než já. Diváci se pak přesvědčí, zda se to povedlo," sdělila pro eXtra.cz Verešová.

Z ledu na sníh

"Silvie je lékařka a osud ji přivane do Špindlu. A tam jí převrátí pracovní i osobní život dost naruby. Hraji silnou ženu, která je ale také dostatečně křehká," uvedla ke své roli sympatická Hana Vágnerová. Ta v populárním seriálu Lajna hraje milenku hokejového trenéra. Od ledu se tedy nyní posunula na sníh. "Nelyžuji. Máma závodně sjezdovala, táta běžkoval, ale já mám ráda slunce a léto a pláž," přiznala Vagnerová

Jak to Hance na lyžích půjde? To se můžete přesvědčit už 5. prosince, kdy Špindl 2 vtrhne do kin.

Související články

Další články