Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Premiéra filmu Úhoři mají nabito: Dorazila i kráska z Ulice Sara Sandeva a seklo jí to!

+ Dalších 5 fotografií
Úhoři mají nabito
Do kin přichází nový český film režiséra Vladimíra Michálka Úhoři mají nabito. Včera večer proběhla v CineStar Anděl premiéra a nechyběly na ní známé osobnosti. Na film vyrazila například i hvězda seriálu Ulice Sara Sandeva (21) a Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková (20).

Film Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNA (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Hlavními představiteli „Úhořů“ jsou Oldřich Kaiser, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Jiří Vyorálek a Patrik Holubář.

Premiéru ve smíchovském CineStar si nenechaly ujít mimo jiné půvabné krásky Sara Sandeva, jež hraje v seriálu Ulice Skyler, a dívka pyšnící se titulem Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková. Oběma dívkám to slušelo, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Premiéru navštívili například i Matěj Ruppert (40), který ve filmu také hraje, Zuzana Stivínová nebo Jana Švandová (71) s manželem.

Mohlo by vás zajímat

Další články