Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Premiéra filmu Karel: Tereza Pergnerová jako z cirkusu, Havlová vsadila na eleganci a Bílá na klasiku

Premiéra film Karel: Tereza Pergnerová jako z cirkusu, Dagmar Havlová vsadila na eleganci
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
premiéra filmu

Premiéra dokumentu Karel se uskutečnila v pražském kině Cinema City ve Slovanském domě a nenechala si ji ujít spousta známých českých osobností. Dorazila samozřejmě i vdova Ivana Gottová (45) s dcerami Charlotte Ellou Gottovou (15) a Nelly Sofií Gottovou (13). Komu to na premiéře seklo a kdo by se měl příště raději poradit s odborníkem?

Film Karel se konečně dočkal po koronavirové krizi velké premiéry, na kterou dorazilo nespočet českých herců, zpěváků, moderátorů a dalších známých osobností.

Snímek režisérky Olgy Malířové Špátové má přinést divákům jedinečný, neobvykle osobní až intimní pohled na jeho život, který se doposud široké veřejnosti ani jeho skalním příznivcům nenaskytl.

Slavnostní premiéra se konala v kině Cinema City ve Slovanském domě a nenechala si ji ujít ani zpěvačka Lucie Bílá s partnerem Radkem. Lucie zvolila na premiéru pro ni typicky černé dlouhé šaty a ohromně jí to slušelo.

Pozdvižení svým outfitem vzbudila moderátorka Tereza Pergnerová, která se na veřejnosti ukázala po dlouhé době a vzala si na sebe styl sobě vlastní.

Bílé kecky v kombinaci s modrými kalhotami a sáčkem doplnila bílým psaníčkem a flitrovaným černým topem. Její celkový outfit působil jak z cirkusu. Tereza zvolila pohodlí před elegancí.

Zato Heidi Janků všechny překvapila svou výstavní postavičkou a opět dokázala, že ženy v osmapadesáti letech si s klidem mohou dovolit červené upnuté šaty.

Film si nenechal ujít ani zpěvák Petr Kolář s manželkou, který v podivném obleku působil dost napresovaně. Překvapením byla také bývalá první dáma Dagmar Havlová, která vsadila na styl a eleganci.

Související články

Další články