Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Premiéra dokumentu o Karlu Gottovi: Podívejte se, jak o něm promluvil Krajčo, Bohdalová, Troška a další...

+ Dalších 20 fotografií
Bude to přesně půl roku, kdy zemřel fenomenální zpěvák Karel Gott (+80). Jeho ztráta je nenahraditelná. Řadil se k lidem, jejichž činy vždy budou zapsány v mnoha srdcích a budou se o nich vyprávět legendy. Redakce eXtra.cz natočila aktuální zpravodajský film, ve kterém na Mistra vzpomínají velké osobnosti veřejného života. Nese název Pět vzpomínek na Karla Gotta a právě máte možnost ho vidět výše ve videu v premiéře.

O Mistrovi ve videu mluví a vzpomíná na něj a zároveň přináší nový pohled na spolupráci, přátelství s ním herečka Jiřina Bohdalová, režisér Zdeněk Troška, hudebník Richard Krajčo, zpěvák Bohuš Matuš nebo třeba zpěvačka Jitka Zelenková.

Všichni se shodují v jednom - Karel Gott byl fenomén, který nejen že měl neuvěřitelný talent, ale byl lidský, laskavý, pracovitý, zkrátka božský... Vychovával se svou krásnou a milovanou manželkou Ivanou své dvě velmi talentované dcery Nellu Sofii a Charlotte Ellu, se kterou nazpíval i svou poslední skladbu. Tím je fenomenální duet Srdce nehasnou. Třeba o něm na kameru v dokumentu z produkce eXtra promluvil právě Richard Krajčo, který pro Karla skladbu napsal, a popsal momenty, kdy se poznal s Mistrem velmi blízce...

Podívejte se ve videu na aktuální filmovou vzpomínku na Mistra s názvem Pět vzpomínek na Karla Gotta A jak se jednotlivě k Mistrovi vyjádřily další osobnosti? Najdete níže.

Zdeněk Troška promluvil o Karlu Gottovi a vyřkl krutý verdikt o jeho talentu, který lidi zklame

Jiřina Bohdalová o legendě Karlu Gottovi: Řeknu vám, proč jsme spolu kamarádili

Bohuš Matuš promluvil o Ivaně Gottové: Teď vám řeknu pravdu o jejím manželství

Tajemství duetu Karla Gotta: Skladba Srdce nehasnou mě napadla na záchodě, říká Richard Krajčo

Dlouhých 14 let spolu: Jitka Zelenková odhalila, jaký byl Karel Gott v soukromí

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy