Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Premiéra Bastardů plná influencerů: Do kina společně usedli tři největší nepřátelé českého internetu

3 rivalové se sešli na premiéře filmu Bastardi.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
Bastardi

Slavnostní premiéru snímku Bastardi si nenechala ujít řada známých tváří. Mezi zúčastněnými byli nejen samotní herci, ale také řada influncerů. Kdo má zmapovanou českou scénu sociálních sítí, ví, že tahle sešlost rozhodně nedělá dobrotu. Marek Valášek alias Datel, Jakub Jíra coby moderátor Clash of the Stars a Adam Kajumi na jedné akci? Dlouhodobí rivalové dělali, že se neznají, jak si všimli redaktoři eXtra.cz.

Slavnostní premiéra čtvrtého dílu snímku Bastardi se konala v úterý 14.3. ve Slovanském domě. Příležitost si nenechala ujít řada známých osobností v čele se Zdeňkem Godlou, Jiřím Krampolem nebo Tomášem Magnuskem. Velkým překvapením byla účast omilostněného Jiřího Kajínka. Mezi hosty se ale objevila také řada influencerů a pozvání některých jmen na jeden galavečer možná nebylo nejlepším nápadem.

Tři rivalové na jednom místě

Na guest listu se totiž objevila jména tří velkých rivalů. Adam Kajumi, Jakub Jíra a Marek Valášek alias Datel se nemají příliš v lásce. Největší spor panuje rozhodně mezi Jírou a Kajumim. Ti si dlouhodobě nemohou přijít na jméno, čímž se netají ani na sociálních sítích. Tam dost často dochází k poměrně ostrým narážkám. Jíra, kterého všichni znají jako moderátora Clash of the Stars, se o jejich sporu dokonce před časem rozpovídal v pořadu eXtra Host, kde Kajumiho označil za mediální mrtvolu, jak si můžete přehrát níže.

Mezi Adamem a Markem zase došlo k velké přestřelce přímo před televizním štábem v době natáčení reality show Like House. Drsná hádka se na dlouhou dobu stala tématem číslo 1 českého internetu. Na premiéře Bastardů ale dělali, že se neznají, a k žádným potyčkám nedošlo.

Jedno ale měli společné! Dívčí doprovod. Jakub Jíra vyvedl svou přítelkyni Natálii a nebylo překvapením, že po boku Datla stála přítelkyně Barča Stříteská. Adam Kajumi ale všem popletl hlavu. Ačkoli by se dalo očekávat, že dorazí s Natálií Grossovou, se kterou je několik měsíců spojován, on přivedl neznámou blondýnku, čehož si všimli redaktoři eXtra.cz. Zda o tom Natálka ví, těžko říci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy