Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Přemek Forejt má oporu nejen v Evě Burešové: Tohle je jedna z jeho krásných sester

Přemek Forejt se svými sestrami.  Barča a Gabča jsou mu velkou oporou.
Zdroj: foto Přemek Forejt
+ Další 3 fotografie
rodina

Uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt (34) je aktuálně k vidění v oblíbené soutěži MasterChef na TV Nova jako jeden z porotců nebo v pořadu Souboj na talíři, kde se pouští do kulinářského "boje" s Radkem Kašpárkem a Janem Punčochářem. V úspěšně rozjeté kariéře kuchaře, ale také výborného zpěváka, je mu velkou oporou nejen partnerka Eva Burešová, ale také jeho dvě mladší sestry "Gerta a Berta", uvádí Přemek na sociálních sítích.

Za hvězdným šéfkuchařem Přemkem Forejtem stojí oporou krásné a úspěšné ženy, mimo jeho partnerky Evy Burešové jsou jimi i jeho sestry Gabriela s Barborou. Ty jej například doprovodily na benefiční akci Korunka pomáhá, která se konala v létě v Luhačovicích na podporu lidem zasaženým ničivým tornádem na jižní Moravě.

Přemek má dvě sestry

Své sestry sdílí Přemek na sociálních sítích velmi zřídka, když se ale sejdou, tak jsou sourozenci, jak se patří. "Po dlouhé době jsem strávil víkend doma s rodinou a konečně mám hezkou fotku se ségrama Gerta a Berta rule the world. Je to divný, ale mám vás rád," uvedl Přemek k jednomu ze společných snímků, který byl pořízený na Moravě, kde se konkrétně v Olomouci také nachází jeho vyhlášená restaurace Entreé, ze které si návštěvníci odnášejí nezapomenutelný kulinářský zážitek.

Je Přemek lepší zpěvák, nebo kuchař?

Přemek se postupem času stal jednou z nejoblíbenějších českých osobností. Zlom přišel v době, kdy se objevil jako jeden z porotců kulinářské soutěže MasterChef. Po boku jeho kolegů Radka Kašpárka a Jana Punčocháře také perlí v pořadu Souboj na talíři.

Vaření a bavení diváků u televizních obrazovek není jeho jediný um. Přemek Forejt je také skvělý zpěvák a s kapelou Nebe nedávno vydali druhou píseň, jež nese název Please, kterou chválí nejen jeho fanoušci, ale také již ostřílení zpěváci. "Teď nevím, jestli líp vaříš nebo pěješ. Pěkný to je," vzkázal Přemkovi Mirai Navrátil.

Další podporu mu vyjádřila nejen jeho partnerka Eva Burešová, ale také jeho rodina, která za ním vždy stojí.


Související články

Další články