Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Přemek Forejt hvězdou TikToku: Porotce z MasterChefa by se klidně mohl živit hudbou

Přemek Forejt hvězdou TikToku: Porotce z MasterChefa by se klidně mohl živit hudbou
Zdroj: TV Nova / archiv Přemka Forejta
+ Dalších 13 fotografií
video
Šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt (33) dokazuje, že má ruce ze zlata. Hbité prsty se mu hodí nejen v kuchyni při přípravě pokrmů, ale i při hře na kytaru. Video, kde na tento nástroj hraje a přitom zpívá, koluje na TikToku a dokazuje, že by se Forejt uživil, i kdyby místo nože držel v ruce mikrofon.

Je charismatický, skvěle vaří a jeho smysl pro humor baví diváky soutěže MasterChef Česko. Není divu, že je Přemek Forejt ženami hodnocen jako nejvíc sexy kuchař v Česku. Nyní se navíc ukazuje, že hbité prsty využije nejen v kuchyni, ale i při hře na kytaru.

Aplikací TikTok koluje video, kde Forejt hraje na kytaru a k tomu i nádherně zpívá. Pro ženy je tak naprosté terno - nejen, že své milé uvaří vynikající jídlo, ale po romantické večeři jí může ještě při svíčkách zabrnkat na struny a zazpívat.

O Přemkovi je známo, že než se dal na kuchařskou dráhu, toužil být hercem. Díky pořadu MasterChef Česko se na obrazovkách rozhodně neztratí, není ale pochyb ani o tom, že by se uchytil i na pódiích s mikrofonem v ruce. Jeho zpěv i hru na kytaru můžete ostatně posoudit sami.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy