Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Přelétavá Lucie Gelemová: Tiskla se k postaršímu hudebníkovi, Slováček to ale nebyl

Lucie Gelemová po boku záhadného muže.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Nový objev?

Malířka Lucie Gelemová (38) se objevila v náručí postaršího muže, tentokrát ale není řeč o Felixi Slováčkovi (79). Lucie s Felixem sice žila sedm let jako jeho milenka a nedávno redakci eXtra.cz prozradila, že jsou opět v kontaktu. Nyní se ale na své vernisáži tulila k hudebníkovi Vadimu Petrovovi (65) a vypadalo to, že si dobře rozumí. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Bývalá partnerka Felixe Slováčka Lucie Gelemová určitě ví, jak zaujmout. Nejenže redakci eXtra.cz nedávno prozradila, že se s českým saxofonistou opět vídá, i když jejich rozchod byl tenkrát dost tvrdý, ale také má v srdci zřejmě místo pro víc mužů.

Na své vernisáži obrazů, kde byla přítomna i redakce eXtra.cz, se totiž objevila po boku záhadného elegána a vypadalo to, že si pěkně notují. Lucie se s fešákem v modrém saku musí dobře znát, protože celou vernisáž dokonce moderoval. Dvojice se k sobě roztomile lísala.

Kdo je záhadný muž?

Z onoho šviháka se vyklubal český hudebník Vadim Petrov, který byl prvním manželem herečky Zlaty Adamovské. Vystudoval hru na klasickou kytaru na Státní konzervatoři v Praze a živí se také jako pedagog. Z předešlých vztahů má dva syny Vadima a Nikolase. Jedná se snad o nový vztah?

S Felixem je Lucie v kontaktu

Vidět Lucii po boku s někým novým je vždy zajímavé zpestření. Ještě nedávno se ale po jejím boku znovu objevil sám Felix Slováček. Malířka přiznala, proč se tenkrát vlastně rozešli a jak to spolu mají dnes. "Čas otupí všechny možné rány. Z mé strany to ale ostré nebylo. I přes některé projevy chování, které nebyly adekvátní, si ho vážím. Dokážeme spolu komunikovat. Já totiž nemám ve zvyku mít konflikty," svěřila se Lucie pro eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy