Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Překvápko pro fanoušky i čtyřku finalistů: Mění se čas vysílání The Voice

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Finále The Voice
Pěvecká soutěž The Voice spěje do svého finále. V sobotu večer se dozvíme, kdo se stane absolutním vítězem. Ovšem televize Nova posunula vysílání velkého finále. Z původních 20:25 hodin odstartuje očekávaná show ve 21:00 hodin. Každý z koučů dal šanci těm nejlepším adeptům ze své skupiny a nyní zbývají už jenom čtyři. O tom, kdo vyhraje, rozhodnou diváci. Čtveřici, která se dostala až do finále, vám nyní představíme.

Do superfinále se dostali ti nejlepší z nejlepších. V prvních kolech je posouvali dál jejich kouči, v posledních dílech už o jejich osudu rozhodovali diváci. Mezi TOP 4 se dostala Eliška Urbanová, Peter Júhas, Jakub Moulis a Annamárie d´Almeida.

Soutěžící Eliška Urbanová si účast ve finále právem zasloužila. V každém kole diváky překvapovala a její kouč Vojta Dyk a poté i hlasy diváků ji katapultovali až do superfinále. Eliška skvěle zpívala jednu pecku za druhou. Byl to například song I feel Good od Jamese Browna, kterým všem vytřela zrak ve výběrech naslepo, pak následovaly hity jako Always Remember Us This Way nebo Blurred Lines.

Svěřenec Jany Kirschner Peter Júhas do soutěže vstoupil jako pouliční zpěvák. Od začátku překvapoval svým talentem. Během soutěžních večerů zazpíval například song Creep od Radiohead, kterým se představil ve výběrech naslepo. Úžasně zazpíval i Be Alright, Shotgun nebo Cigaretku na dva tahy od Richarda Müllera.

Talentovaný umělec Jakub Moulis očaroval Vojtu Dyka už na začátku. Dvacetiletý Jakub Moulis pochází z Přeštic a ovládá hru na několik nástrojů. Jakub zazpíval řadu pecek. Například I´m Sexy and I Know It od Jamese Arthura, což zazpíval ve výběru naslepo, poté následovaly písně jako například Skin, Crawling Back To You nebo Personal Jesus od Marilyna Mansona. Vojta byl z Jakuba doslova unešený.

Annamárie d´Almeida patří mezi horké favority. Tato zpěvačka kromě exotického vzhledu předvádí v soutěži i svůj obrovský talent. Jako prvního okouzlila Kaliho a nejednou roztančila celý sál. Zaválela se songy Crazy od Gnarisa Barleyho ve výběru naslepo, pak následovaly pecky jako Will You Still Love Me Tommorow, Superstition nebo Halo od Beyoncé.

Kdo nakonec z těchto zpěváků uspěje a stane se vítězem talentové soutěže, uvidíte v sobotu. The Voice startuje ve 21:00 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články