Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Překvapivý obrat Natálky Grossové. Zapřela vztah s Kajumim, bez něj se ale nikam nehne

+ Dalších 5 fotografií

V poslední době se od sebe nehnou ani na krok. Řeč je o zpěvačce Natálii Grossové (20) a jejím "kamarádovi" Adamu Kajumim (23), kteří bok po boku vymetají jednu akci za druhou. Jak to mezi nimi vlastně je a jestli by se fešný influencer líbil Natálčinu tatínkovi Stanislavu Grossovi (†45), to prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz.

Tajný dárek

Zpěvačka Natálie Grossová nedávno oslavila dvacáté narozeniny a na rodinné sešlosti, která se u Grossových doma toho dne konala, samozřejmě nechyběl ani Adam Kajumi, který se v poslední době od krásné muzikálové hvězdičky nehne ani na krok. "Já se musím hrdě pochlubit, že jsem Natálce popřál hned přesně o půlnoci, abych byl úplně první, kdo jí popřeje," řekl pro eXtra.cz Adam.

Čím svou přítelkyni obdaroval, ale úplně přiznat nechtěl. "To bych tu asi nechtěl říkat úplně veřejně," uvedl influencer, jehož drahá polovička vyprskla smíchy a musela na chvíli odběhnout. "Adam je srandista, a tak mi dal takovou srandu," snažila se Natálka zachránit situaci. "Ano, přesně, bylo to pro pobavení a aby to pobavilo v takovém úzkém kruhu, tak to splnilo účel," dodal Kajumi s potutelným úsměvem.

Jak to mají s láskou?

I když se Instagram Adama i Natálky hemží společnými příspěvky, podle jejichž obsahu by nikdo ani na vteřinu nepochyboval, že spolu chodí, oba se řídí heslem "zatloukat, zatloukat, zatloukat". "Já jsem se teprve před nedávnem rozešla s přítelem a nechci se zatím hrnout do něčeho vážného," uvedla Grossová směrem ke Kajumimu, který se snažil z celé situace diplomaticky vybruslit. "Užíváme si spolu moc hezký čas, a kdybychom skočili do něčeho příliš vážnýho, tak by to mohlo všechno rozházet, takže za mě je lepší užívat si tu euforii, kdy je to fakt jenom dobrý, a neřešit žádný negativní situace," chopil se opět slova influencer.

Ještě nedávno to mezi nimi bylo ale zcela jinak. „Vztah je na začátku, zatím je to hezký. Nechceme to pokazit něčím, co by pak mělo devastační následky,“ svěřil se Super.cz Adam Kajumi.

Lásku Natálie a Adama jsme tedy nechali pouze v teoretické rovině, ale přesto nás zajímalo, jestli by se influencer líbil zpěvaččinu tatínkovi Stanislavu Grossovi, který roku 2015 podlehl vážné nemoci. "Já si myslím, že určitě jo," prozradila Natálie. "Adam je chytrej a myslím si, že vtipnej, a táta měl rád vtipný lidi, takže si myslím, že by se mu líbil," dodala zpěvačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy