Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Překvapivý návrat Harryho Pottera! Na Nový rok se oblíbení hrdinové vrátí do Bradavic

To, čemu většina fanoušků oblíbené ságy o čarodějnickém studentovi Harrym Potterovi nevěřila, se stalo. Oblíbení hrdinové se vracejí po dvaceti dlouhých letech a potkají se v novém seriálu, který chystá HBO. Speciální pokračování legendární filmové série ozdobí i další postavy z původních filmů. Podívejte se na video od společnosti HBO, kterým velkou událost oznámila.

Romány zachycují dobrodružství mladého čaroděje Harryho Pottera (Daniel Radcliffe) a jeho přátel, Ronalda Weasleyho (Rupert Grint) a Hermiony Grangerové (Emma Watson), kteří všichni studují na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Hlavním tématem příběhu je Harryho souboj s černokněžníkem Lordem Voldemortem, jehož cílem je dosažení vlastní nesmrtelnosti, dobytí čarodějnického světa, podmanění nekouzelníků a zničení všech, kdo mu stojí v cestě, zejména pak samotného Harryho Pottera.

První díl filmové série spatřil světlo světa přesně před dvaceti lety a nový seriál bude mít premiéru na Nový rok. Jmenovat se bude Harry Potter: Návrat do Bradavic a kromě hlavních hrdinů Harryho, Rona a Hermiony bychom se měli dočkat i dalších oblíbených postav z původních filmů. Podle některých zdrojů se tak budeme moci těšit na rodinu Malfoyových, oblíbeného správce školy Hagrida či na samotného pána zla Voldemorta.

Zdroj náhledového videa: HBO


Související články

Další články