Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Překvapivé přiznání Lucinky od Bohuše Matuše: Počtem dětí, které chce mít, vyráží dech

Mateřství si Bohuš Matuš s Lucií velmi užívají.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
přiznání
Bude to už měsíc, co na svět přivítali Bohuš Matuš (47) s partnerkou Lucií (18) největší životní poklad. Narodila se jim totiž rozkošná dcera Natálka, která se stala prioritou jejich životů. Krásné životní chvíle občas sdílí i se svými fanoušky na sociálních sítích, kde se novopečená maminka tentokrát svěřila s informací, že by dcerce ráda dopřála sourozence. A pozor, ne pouze jednoho!

Zpěvák Bohuš Matuš (47) si s partnerkou Lucií užívají novou rodičovskou roli opravdu naplno.

Měsíční dcerku Natálii opečovává nejen maminka, ale také tatínek Bohuš, který se na rozdíl od mnohých pánů nezalekne ani přebalování. "Koupeme a přebalujeme oba, ale Natálku samozřejmě víc opečovává Lucinka,“ přiznal dříve pro eXtra.cz

"Lucinka mě přesvědčila o tom, že je skvělou maminkou. O malou pečuje, jako by to měla dávno v malíku. S mou drobnou asistencí se dokáže postarat úplně o všechno, co je potřeba," přiznává hrdě na svou partnerku Lucii.

Kdyby to šlo, tak i 10 dětí

Rozkošná Natálka je navíc bezproblémové miminko, které jim dělá jenom radost. "Natálka je strašně hodné miminko, všechny povinnosti stíháme krásně. Pláče minimálně, jen když ji trápí bříško. Když má hlad, tak si zamlaská, žádné scény ale nevyvádí," svěřila se na sociálních sítích Lucie.

Není se tedy čemu divit, že ani jeden z rodičů nezahazuje možnost, že by dětí chtěli mnohem více. "Jednou jsem z legrace řekla, že bych jich chtěla deset a teď si to začínám přát. Ale to nejde," svěřila se Lucie na sociálních sítích.

Dokonce zpěvák Bohuš Matuš se v minulosti svěřil s informací, že by chtěl dětí klidně pět. Co ale nadělí osud Bohuši s Lucií do karet, je stále ve hvězdách.

Člověk ale musí uznat, že mateřství zamilovanému páru prospívá a důkazem jsou i nové snímky, ze kterých štěstí a láska přímo srší.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy