Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Překvapivé odhalení! Slavnému astronautovi došla trpělivost s americkou vládou a zveřejnil utajované fotky mimozemšťana

Zdroj: YouTube.com
Více než 60 let lidstvo čekalo na zveřejnění důkazů o existenci mimozemšťana, který měl se svou vesmírnou lodí ztroskotat roku 1947 v americkém Roswellu. Světe div se, snímky marťana se na veřejnosti objevily tento týden a vědci k překvapení svému i všemožných skeptiků potvrdili jejich pravost.

Psal se první červenec roku 1947, když farmář William Mac Brazel zaslechl na svém pozemku pořádnou ránu. O den později se se synem vydal pátrat, co hluk způsobilo, a našel úlomky neznámého kovu, plech a pásku

Armádní vědci se celé roky domnívali, že to byl létající talíř Jenže co přesně našli, to se veřejnost nikdy nedozvěděla, a že by objevili přímo mimozemšťana, byly pouhé drby a spekulace.

Ovšem teď světlo světa spatřily snímky, které zveřejnil doktor Edgar Mitchell, astronaut, který se coby šestý člověk na světě procházel po Měsíci. Snímky údajně zobrazují pozůstatky mimozemšťana, na kterého při hledání ropy narazil geolog Bernerd A. Ray. Je tedy možné, že jde o toho stejného mimozemšťana, který ztroskotal v Roswellu.

„Záběry jsme zkoumali a zjistili jsme, že jsou pravé a originální. Věda se přechytračit nedá. Určitě pocházejí z roku 1947,“ uvedl vědec Anthony Baraglia. „Tento humanoid není zdeformovaný člověk nebo mumie, není ani atrapa. Opice nebo mrtvý znetvořený voják. Tato bytost rozhodně nepochází ze Země,“ doplnil jeho kolega.

Fotky jsou zaručeně pravé, už se ale ozývají hlasy, které tvrdí opak. A my se k nim přidáváme, protože pakliže by byly fotky pravé, copak by se americká vláda nepostarala o to, aby dostaly nálepku TOP SECRET? Pochybujeme, že americká vláda by dopustila, aby z oblasti 51, která je několik dekád opředena tajemstvím, unikl jakýkoli důkaz o existenci UFO Notabene aby se fotky mírnyx týrnyx válely po YouTube.

Související články

Další články