Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Překvapivá zpráva z nemocnice: Tohle od popálené Týnuš Třešničkové nikdo nečekal!

+ Dalších 53 fotografií
Popálená Týnuš
Tři čtvrtě roku leží na nemocničním lůžku v tureckém Istanbulu, kde se jí snaží zachránit tvář a další popálené části těla. Týnuš Třešničková (23) byla měla po náročné léčbě vypadat stejně jako před osudným incidentem. Youtuberka si dlouhé chvíle ve špitálu krátí různě, vzkazem, který teď poslala, ale pořádně šokovala.

Málokdo by do Týnuš Třešničkové (23) řekl, že je vášnivou hráčkou videoher. Holka, která předvádí plavky, radí s líčením a svůj život zasvětila kráse, přece nemůže pařit střílečky. Chyba lávky!

Popálená youtuberka je už tři čtvrtě roku v Istanbulu, kde jí dávají do původního stavu tvář, ruce a další ohněm zasažené části těla. A tak si musela najít zábavu, díky které jí dlouhé hodiny na nemocničním lůžku budou ubíhat rychejli.

„Mám tady někoho, kdo taky paří PUBG? Přidejte si mě a jdeme hrát,“ vyzvala Týnuš fanoušky na Instagramu a pro většinu z nich byla tato slova hodně překvapivá.

Ani po tak dlouhé době Třešničková stále neví, kdy se bude moct vrátit do Česka. Původně měla být zpátky doma už na Vánoce, nakonec jí to však lékaři zatrhli. Držíme proto palce, aby léčba postupovala tak, jak má. Snad bude Týnuš co nejdřív žít zase normální život.

Mohlo by vás zajímat

Další články