Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Překvapivá změna ve StarDance: Kvůli nemoci si nezatančí další soutěžící

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál předvedli chytlavou chachu.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
stardance

Komplikace v taneční show StarDance na České televizi pokračují. Po zapeklitém odchodu herečky Simony Babčákové (48), zaúřadovala nemoc na dalšího ze soutežících. Tentokrát jím je taneční partner tenistky Andrey Sestiny Hlaváčkové (35), tanečník Michal Necpál.

Nové sobotní epizody taneční show StarDance se nezúčastní Michal Necpál, který je tanečním partnerem tenistky Andrey Sestiny Hlaváčkové. Nemocného Michala Necpála nahradí jeho bratr Jakub Necpál, který s Andreou tančil v době, kdy byl Michal v karanténě.

Dle licence se taneční partneři v show nahradit dají, což nelze říct o celebritách, které mohou chybět pouze jednou. Tenhle případ platil u herečky Simony Babčákové, která byla vyřazená kvůli své druhé absenci. "Přátelé! Žijeme ve složitých časech. Nejpodstatnější se mi zdá udržet lásku v srdci, a tak vás s Martinem Prágrem ujišťujeme, že jsme v pořádku a stále jsme spolu v kontaktu," vyjádřila se Simona.

Zda se StarDance obejde tentokrát "pouze" bez Michala Necpála, je otázka. Všichni soutěžící se před přenosem podrobí PCR testům, které mohou odhalit případné další onemocnění.

Související články

Další články