Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Manévry na Evropě 2: Leoš Mareš bude mít novou partnerku

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
novinka
V Ranní show na Evropě 2 dojde k pořádné změně. Oblíbené duo Leoš Mareš (44) a Patrik Hezucký (51) přivítají do českého éteru Ranní show Evropy 2 zpátky Lucii Černou, dříve Šilhánovou. Dnes bylo její jméno oficiálně oznámeno ve vysílání. Zastupovat bude kolegyni, zprávařku Katku Říhovou (33), která odchází na rodičovskou dovolenou.

O jméně zástupu za Katku Říhovou se dlouho spekulovalo, rádio jméno tajilo. Až dnes ve vysílání Ranní show Evropy 2 se posluchači po týdnu napínání dozvěděli, kdo se jím stane. Lucka Černá (39) (Šilhánová) byla dlouhá léta neodmyslitelnou součástí vysílání Ranní show Evropy 2 Moderátorka chodila jeden čas s exmanželem Gábiny Koukalové.

Změny na Evropě 2

Od března tak znova bude usedat každé ráno za mikrofon spolu s kolegy Leošem Marešem (44) a Patrikem Hezuckým Na Evropě 2 pracovala v letech 2003 – 2014 a pak ještě celý rok 2017, následně odešla na rodičovskou dovolenou.

"Když jsem před třemi lety opouštěla svou rádiovou rodinu, abych založila tu vlastní, byla jsem přesvědčená, že to je po 12 letech loučení definitivní. Ale kluci a Katka mi slovo definitivní definitivně odebrali z mého slovníku. Tak bych jim chtěla moc poděkovat za to, že mi dopřejí ještě jedno rozloučení," říká ke svému návratu Lucie Černá (39). A se smíchem dodává: "A hlavně, že mi (doufám) pomůžou vrátit slovní zásobu tam, kde byla před narozením Johanky."

Katka Říhová se bude věnovat nové životní roli

Nastávající maminka Katka Říhová nám prozradila: "Ranní show opouštím po třech letech a Evropu 2 dokonce po deseti. A myslím, že fakt, že to balím až týden před termínem porodu, vypovídá o tom, jak tu práci miluju! Teď ale přichází na řadu láska mateřská, a jak mi častokrát opakoval Patrik - už mám na to sakra věk!" směje se. "Něco mi říká, že s Luckou, Leošem a Patrikem strávím coby posluchačka nejedno brzké (ubrečené) ráno. A když budou konstelace příznivé, v září se budu těšit na návrat."

Související články

Další články