Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Překvapivá slova Arichtevy po nechutném útoku manželky Filipa Blažka. Veronika herce brání před vlnou hejtů

Veronika Arichteva musela reagovat.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz/Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Vyjádření

Příště bude asi dvakrát přemýšlet, než něco napíše. Jolana Blažková svým komentářem na adresu ňader Veroniky Arichtevy (38) sklidila na sociálních sítích pořádnou vlnu kritiky. A negativních reakcí nebyl ušetřen ani Jolanin manžel herec Filip Blažek (50). Ten se má zanedlouho objevit v taneční show StarDance. I z toho důvodu Arichteva sdílela na Instagramu příspěvek, který se nesnaží Blažkovi ublížit, naopak. 

Všechno začalo negativním komentářem, který herečce Veronice Arichtevě přistál do soukromé zprávy. „Tvl ty kozy, hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ stálo ve zprávě od nehtového studia, které patří manželce herce Filipa Blažka Jolaně Blažkové.

Arichteva si ale tento komentář nenechala líbit a zveřejnila ho na svých sociálních sítích i s označením Blažka, protože jeho žena na své jméno oficiálně Instagram nemá. K tomu ještě připsala: „Tak do tohohle studia v Radotíně se zcela určitě nikdy nepodívám. Jsem si říkala, co to je za fejk profil zas, a ono ne. Ona je to Jolana Blažková. To je ostuda, Filipe Blažku. Tvoji ženu bohužel označit nejde.“

Další urážky

Jenže omluvy od Jolany se Arichteva nedočkala. „Ten názor byl ošklivý, přiznávám, ale byl na místě. Já mám taky odkojené dvě děti a mám operaci prsou. Tak ať si to udělá, když má na to stavět baráky. Nemyslím to zle. Nechci tím nikomu ubližovat,“ uvedla Blažková pro VipStar.

Fanoušci oblíbené herečky se Arichtevy začali ihned zastávat a Blažkovou i jejího manžela zasypali útočnými komentáři. Jenže celá tato kauza může mít dohru i v případě Filipa Blažka, který se má zanedlouho objevit ve StarDance, kde jsou hlasy diváků to nejdůležitější. Zřejmě i z toho důvodu se Arichteva rozhodla zastat se Blažka, který za chování své ženy nemůže.

Arichteva se zastala Blažka

„Poslední, co k tomu chci ještě sdílet, je, že já Filipovi ve StarDance fandit budu. A držím mu palce. Trochu mě mrzí, že jsem se vymezila vůči nějakému chování, které je pro mě za hranicí slušnosti a lidskosti, ale bohužel se v něm vesele pokračuje dál směrem na Filipa. Prosím, jestli i pro vás je hejtování druhé osoby nepřípustné, tak s tím přestaňte. Jinak v tý p*deli budeme furt,“ napsala na Instagram a označila Blažka.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy