Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Překvapivá slova Aleše Cibulky o bývalém šéfu Soukupovi: Rád ho uvidím ve své talk show

+ Dalších 10 fotografií

Zdá se, že staré křivdy jsou zapomenuty. Aleš Cibulka, který v minulosti moderoval úspěšné pořady na TV Barrandov, vstupuje na obrazovky nové plnoformátové stanice OK TV. Jak zkušený moderátor v rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, do své talk show Sejdeme se u Cibulky by klidně pozval svého bývalého šéfa Jaromíra Soukupa, na kterém v minulosti nenechal nit suchou. 

Ve čtvrtek 16. května začala vysílat zbrusu nová stanice OK TV, která své diváky láká na pohodu, hudbu a oblíbené celebrity, mezi nimiž je také Aleš Cibulka. Známý moderátor v minulosti působil na televizi Nova, kde moderoval pořad Snídaně s Novou. Své jméno také na několik let spojil s Českou televizí či TV Barrandov, kde měl na svědomí úspěšnou talk show Sejdeme se na Cibulce.

V roce 2017 televizi Barrandov společně se svým partnerem Michalem Jagelkou opustil. Populární dvojice tehdy uvedla, že důvodem jejich odchodu byla dusná atmosféra, která v televizi panovala. "Nerozhodují už výsledky práce, sledovanost pořadů či profesionalita, ale patolízalství,“ uvedla tehdy moderátorská dvojice ve svém prohlášení. O dva roky později dostal Cibulka od někdejšího majitele Jaromíra Soukupa nabídku na návrat, kterou však s díky odmítl.

Zkušenost se Soukupem

Přestože Cibulkův odchod z TV Barrandov neproběhl zrovna v přátelském duchu, o Soukupovi prý nemůže říct špatné slovo. "Musím říct, že na doby vysílání na TV Barrandov si nemůžu stěžovat. Mně vždycky přišly peníze včas, měl jsem tam ohromnou volnost a Jaromír na mě nikdy nezvýšil hlas. Vycházeli jsme spolu opravdu hodně dobře a skončili jsme ze zcela jiných důvodů," uvedl Cibulka pro eXtra.cz s tím, že by ho dokonce rád pozval do své talk show Sejdeme se u Cibulky, která je vylepšenou verzí jeho tehdejšího velmi úspěšného pořadu.

Pozvání do talk show

"Jaromíre, ozvi se. Jenom si připrav jednoho VIP hosta, potom jednoho méně známého a potom si pro tebe připravím toho třetího hosta, a to bude překvapení. V tvém případě mě jich napadá hned několik. Myslím si, že díl s Jaromírem Soukupem by měl překvapení hned několik," pronesl pro eXtra Cibulka a dodal, že válečná sekera mezi ním a Soukupem nikdy nebyla vykopána.


Vzpomínky na TV Barrandov

"Tenkrát Jaromír dopřál sluchu některých lidí, kteří do televize přišli. Tenkrát tam byla opravdu hezká rodina, ale celá ta úžasná parta byla rozvrácena některými lidmi, kteří tam dorazili. Bohužel Jaromír jim dopřál sluchu a neměl dobré rádce. Dopadlo to, jak to dopadlo," povzdechl si oblíbený moderátor, kterému není situace na TV Barrandov ani po letech lhostejná. "Spíš je člověku líto sledovat zánik toho impéria na Barrandově, protože ta televize měla opravdu dobře a hezky našlápnuto. Takhle to někdy končí. S jídlem roste chuť a tohle jsou konce," dodal na závěr Aleš Cibulka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy