Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Překvapivá slova: Agáta Prachařová promluvila o rozvodu s Jakubem a výchově dcery Mii

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Agáta Prachařová se objevila po delší době ve společnosti, a to se synem Kryšpínem. A redaktorovi eXtra.cz prozradila, jak to aktuálně má ohledně rozvodu s manželem Jakubem Prachařem. Dokonce promluvila i o tom, že z Jakuba se stal vzorný tatínek.

Že by Agáta litovala rozpadu rodiny? Navenek ne, ale uvnitř své křehké duše určitě. Na druhou stranu si pochvaluje, že z jejího stále ještě manžela se stal zodpovědný otec. „Hodně se změnilo od doby, co nejsme spolu. Jakub se stará o dceru skvěle, pravidelně si ji bere a myslím, že to, co v tomhle ohledu nefungovalo, teď funguje skvěle,“ prozradila eXtra.cz Agáta.

Zodpovědní rodiče

O rozvodu, o kterém se mluví několik měsíců, a to i z důvodu, že Prachař má už několik měsíců novou partnerku – topmodelku Denisu Dvořákovou – má jasno. „Zatím nic není podané, ale není kam spěchat. Jde jen o úřední razítko. S rozvodem oba počítáme. Jsem ráda, že i když nám manželství nevyšlo podle představ, umíme se jako dospělí lidé na všem slušně domluvit,“ pokračovala Agáta, která se objevila na otevření nového nehtového studia, jehož je tváří.

Agáta věří, že i když jí manželství nevyšlo, její děti nepřišly o nic hezkého. „S Jakubem jsme zodpovědní rodiče a myslím, že i když nejsme spolu, dokážeme si ve všem vyjít vstříc. V tomhle jsem na něj pořád pyšná, stejně jako na otce Kryšpína Mirka. Důležité je udržovat dobré vztahy a to se nám daří,“ dodala Agáta.

Související články

Další články