Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
láska
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).

Vztah Richarda Chlada s Miss Europe z roku 2016 Liou Kees je již dávno minulostí. Oba dva si na počátku rozchodu přáli do dalších vztahů jen to nejlepší, ale to se záhy otočilo. Každý začal uvádět zcela diametrálně odlišné důvody rozpadu jejich vztahu.

"Od 14. června nejsme partneři. Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," rozpovídal se tehdy Chlad na sociálních sítích. Richard tvrdil, že jeho bývalá partnerka srší na všechny strany pozitivní náladou, ovšem po láhvi prosecca se to začne razantně měnit.

Lia oponuje, že tyto argumenty se vůbec nezakládají na pravdě. "O alkoholismus vůbec nešlo. Richard byl hlavně hodně žárlivý," objasnila modelka pro eXtra.cz. "Důvody rozchodu, který byl mimo jiné mým rozhodnutím, leží daleko hlouběji než u láhve prosecca, jak uvedl pan Chlad. Nikdy jsem neočekávala, že se naše soužití bude rozebírat veřejně. Je mi líto, že se náš vztah rozpadl. Bylo to však tím nejlepším rozhodnutím a řešením. Přesto vše přeji panu Chladovi do života hodně štěstí."

Nová láska a pozitivní vlna energie

Šarmantní Richard Chlad ale dlouho sám nezůstal. Již před pár měsíci se spekulovalo o tom, že randí s mladou a pohlednou dcerou filmové Blaženy Škopkové z trilogie Slunce, seno. Vztah se dlouhou dobu snažili držet v tajnosti, ale nakonec je prozradily sociální sítě.

Dcera herečky Veroniky Kánské, krásná Anna Marie Kánská, která si zakládá na přirozeném vzhledu, nedávno sdílela na svých stories sérii zamilovaných snímků právě s Chladem. Patrně se rozhodli, že již není důvod, aby svůj vztah tutlali dál.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy