Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Překvapivá a rychlá svatba ve Slunečné: Evě Burešové zůstanou oči pro pláč

Překvapivá a rychlá svatba ve Slunečné: Evě Burešové zůstanou oči pro pláč
Zdroj: Se svolením Prima TV
+ Dalších 5 fotografií
Slunečná

O drama ani lásku nebude v posledních dílech před pauzou v seriálu Slunečná nouze. O to se postará Marek Lambora společně s novou postavou Evou v podání Vandy Pilař Chaloupkové. Fanoušci se tak díky nim dočkají překvapivé a rychlé svatby.

Po boku Janka (Marek Lambora) se nečekaně zjeví záhadná žena Eva. Pro okolí to musí vypadat, že to je jeho nová přítelkyně, ale jen pár lidí ví, kde je pravda. Eva je bodyguard, který má mladého podnikatele chránit a jak jinak ji dostat do jeho těsné blízkosti bez povšimnutí? Předstíráním, že spolu chodí a že to myslí vážně, tak jediný důkaz pro okolí a Predraga, který viní Janka ze smrti jeho bratra Bamira, je svatba. Jediný, kdo o tom nesmí nic vědět, je Týna.

„Eva se ve Slunečné objeví velmi náhle, bude osobním strážcem Janka, kterého najal jeho otec, aby ho chránila před mafiánem Predragem,“ popisuje svoji novou postavu Vanda Pilař Chaloupková, která se za hlavního hrdinu vdá bleskovou rychlostí.

Dvě svatební kytice

Seriálová svatba se natáčela na začátku dubna v pražském Le Palais Art Hotel Prague a štáb tak na jeden den zabral pokoj a tamní restauraci. Nevěsta i ženich oblékli šaty ze svatebního salonu, které kostymérky dovezly bez zkoušení až na plac. Rekvizitáři připravili dvě svatební kytice, kdyby náhodou jedna natáčecí maraton nevydržela.

„Pro nás to byl den jako každý jiný, nic zvláštního se neodehrávalo. Žádnou romantiku ode mne nečekejte, prozradila po natáčení nevěsta. Kromě svatebčanů se na place také objevila reportérka CNN Prima News, jelikož scénář předepisoval, že Jankovu svatbu natočí televize, tak přijeli na plac kolegové ze zpravodajství CNN Adéla Jelínková a kameraman.

V den, kdy se natáčela seriálová svatba, se musel zároveň natočit i oběd, který Janek a Eva měli před veselkou v hotelové restauraci. A přesně v tom okamžiku je spatří Týna (Eva Burešová). „No, bolelo to. Bylo to smutné. Pro Týnu to bylo nepříjemné. Snažila jsem se do ní vžít a představit si to, jako by se to stalo mně. Když jsme natáčeli scénu, kdy Týna zjistí, že Janek 'opravdu' někoho má, tak praští do dveří. Udeřila jsem takovou silou, že jsem měla modřinu,“ přiznala Burešová po natáčení.

Natáčelo se na jednu klapku

„Nejhorší byla scéna, kdy Janek přijde za Týnou do pokoje. Ta má za zády těhotenský test a chce mu říct, že čekají miminko… On se s ní rozejde, to bylo náročné. Natáčelo se to celé na jednu klapku. Bylo to jedno jetí. Slzy, které mi stékají po tváři, jsou pravé a ani Marek z toho neměl dobrý pocit. Bylo nám tak nějak úzko.“ Po natočení všech nepříjemných scén byli oba rádi, že to mají za sebou. „Objali jsme se a byli rádi, že je konec.“

Diváci už od začátku vědí, že Eva v podání Vandy Pilař Chaloupkové je tam od toho, aby hlavní hrdiny ochránila, ne aby jim škodila, a s tím počítá i Eva Burešová. „Myslím si, že diváci Vandu přijmou. Vědí, že tam je od toho, aby je zachránila, a věřím, že nikdo jí nadávat nebude, a pokud ano, tak zase zakročím, jako to bylo v případě Denisy Nesvačilové,“ usmívá se na závěr Eva, která věří, že každá pohádka nakonec dopadne šťastně.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy