Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Překvapení večera: Zpěvačkou roku v anketě Český slavík 21 se stala Ewa Farna

Zlatá Ewa Farna vynesla velmi odvážná model.
Zdroj: herminapress
+ Další 2 fotografie
Výhra

Český slavík 21 zná vítěze! V kategorii Zpěvačka roku se na prvním místě umístila Ewa Farna (28). Jedná se o její první vítězství v této soutěži, v minulosti se nejvýše umístila na druhém místě. Na slavnostní večer vynesla Ewa velmi odvážný outfit, který odhalil její přednosti. Ewa neskrývala slzy dojetí, byl to pro ni velký šok. Ale krásný.

Kariéra Ewa Farné začala velmi brzy. Již ve třinácti letech ji objevil producent Lešek Wronka a nazpívala singl Měls mě vůbec rád, který ji proslavil po celé republice. V roce 2006 vyhrála soutěž Český slavík Mattoni v anketě Objev roku.

Postupem let se z Ewy stala jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, která slavila stejné a možná i větší úspěchy v Polsku. Pochází totiž z Třince, který leží přímo na hranicích s Polskem.

Získala první místo

Co se týče jejích úspěchů v anketě Slavík, několikrát se umístila na třetím místě a obsadila i druhé místo. Letos se pak zcela poprvé umístila na prvním místě v kategorii Zpěvačka roku v obnovené celonárodní anketě Český slavík 21. Vyhlášení proběhlo v pátek 19. listopadu v Hudebním divadle Karlín.

Letošní rok byl pro Ewu Farnou velmi úspěšný. Natočila například úspěšný singl Tělo, který se navíc objevil i na Times Square v New Yorku. Kromě toho bude moderovat finálová kola Česko Slovenské SuperStar. Na začátku listopadu také prostřednictvím Instagramu oznámila, že se svým manželem, hudebníkem Martinem Chobotem (32), čeká druhé dítě.

Související články

Další články