Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Překvapení ve Výměně manželek: Hvězda Like House zjistila, že je těhotná. Hned myslela na potrat

Výměna manželek: Angie Mangombe zjistila, že je těhotná. Hned přemýšlela nad potratem
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Angie Mangombe
+ Další 4 fotografie
Výměna manželek

Ve Výměně manželek se objevil další známý pár. Tentokrát si roli v náhradní rodině vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten momentálně bojuje v soutěži Survivor. Mladá kráska v průběhu natáčení reality show zjistila, že je těhotná, a přemýšlela o možnosti interrupce! Jak na nečekanou novinu reagoval partner? A jak bezdětná Angie zvládla týden na statku a péči o malé ratolesti?

V oblíbeném pořadu TV Nova se tento týden objeví další známý pár. V reality show Výměna manželek si tentokrát roli v náhradní rodině vyzkoušela influencerka Angie Mangombe společně se svým snoubencem Josefem Kůrkou. Ti se v průběhu natáčení dozvěděli radostnou novinku!

Angie zjistila, že je těhotná

Zatímco Pepa zůstal v pohodlí známého prostředí v jejich hnízdečku lásky v Praze, na Angie čekala ta těžší zkouška. Mladá kráska si totiž vyzkoušela týden na statku. K překvapení většiny diváků se zdárně chopila všech povinností spjatých s chovem hospodářských zvířat a uspěla i v roli maminky. Péči o školou povinného chlapce navíc mohla pojmout jako nečekaný, ale výhodný “trénink”. Angie se totiž v průběhu Výměny dozvěděla, že čeká miminko!

Poté, co pociťovala únavu a menší bolesti v podbřišku, se rozhodla sáhnout po těhotenském testu. Z pozitivního výsledku nechtěla dělat závěry a zašla pak k lékaři. „Tak je to potvrzený. No nevím, jak se mám cítit. Potřebovala bych si promluvit s Pepou, abych věděla, jestli je to dobrá zpráva, nebo špatná. Myslím si ale, že bude rád,“ nechala se slyšet Angie.

Váhala nad potratem

Z neplánovaného těhotenství měla však mladá kráska smíšené pocity a v úvahu přišla i možnost potratu. "Nemám strach, co Pepa řekne. Už jsme o tom mluvili několikrát. Vždy říkal, že si mě chce vzít a mít se mnou děti, takže si myslím, že bude reagovat, jako že bychom si to nechat měli," nechala se slyšet.

Snímek ultrazvuku snoubenci ukázala během závěrečné řeči mezi čtyřma očima. Pepa chvíli netušil, jak má reagovat, ale nakonec prohlásil, že miminko si jednoznačně nechají. "Rozhodli jsme se, že miminko si necháme. Že chceme být rodina," uvedl. Radostnou novinkou se poté pár pochlubil na sociálních sítích.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy