Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Překvapení ve Svatbě na první pohled: Zralá dvojice začne zostra, selhání přiznají rovnou na kameru

Svatba na první pohled: Zralá dvojice začne zostra, selhání přiznají rovnou na kameru
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
reality show

Může věda najít lásku na celý život? Velký romantický sociální experiment hledá odpověď právě na tuto otázku. Jaký pár dají tentokrát dohromady experti a jak se sžívají první dva novomanželské páry? Třetí díl Svatby na první pohled je tak trochu výjimečný, přinese spoustu emotivních a dojemných okamžiků i nádherné chvíle plné romantiky.

Úspěšná reality show Svatba na první pohled pokračuje druhou řadou, ve které si už řekly své ano dva páry.

Zatím se zdá, že ani jeden z nich nelituje, přestože se partneři poprvé viděli až těsně před obřadem.

Svůj osud totiž vložili do rukou vědy, s jejíž pomocí se pokoušejí najít toho pravého/tu pravou na celý život, neboť klasické seznamování jim kýžený výsledek nepřineslo.

Čtyřem expertům se zatím daří, první páry u oltáře nezaváhaly ani vteřinu. Jaroslav s Romanou se nyní poznávají na svatební cestě, která se sice neobešla bez první krize, ovšem pohodář Jarda dělá všechno pro to, aby se do něj dračice Romana zamilovala až po uši.

Nyní se jí postará o takové překvapení, že Romana bude marně zadržovat slzy štěstí.

Najde společnou řeč i pár ve zralém věku?

Třetí díl Svatby na první pohled je trochu výjimečný, protože experti vyberou poprvé dvojici z účastníků nad čtyřicet let.

Podle expertky na DNA RNDr. Jaroslavy Babkové, Ph.D., koučky a psychoterapeutky Mgr. Šárky Vávrové, vztahového kouče Petra Jana Křena a odborníka na nonverbální komunikaci Ondřeje Staňka jsou ze zájemců o seznámení, kteří se přihlásili do castingu, nejvíce kompatibilní podnikatel Roman (48) a personalistka Andrea (41).

Zatímco Andreu přivedla do tohoto projektu hlavně zvědavost a "vědomí, že přeci někde musí existovat někdo, s kým by to prostě klapnout mohlo", Romana zaujala možnost "řekněme profesionálního způsobu výběru potenciálního partnera".

Oba jsou už vyhraněné osobnosti, vědí, co od života a partnera očekávat i co mu mohou nabídnout.

Jak budou prožívat přípravy na svatbu, aniž by tušili, kdo bude stát před oltářem? O čem se jim bude hodně těžce mluvit? Jaké selhání přiznají přímo na kamery a co je naopak dojme k slzám?

Související články

Další články