Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Překvapení v SuperStar: Farna otevřeně promluvila o svém zadečku. Neuvěříte, co zaznělo!

Ewu nakonec ze SuperStar nevyhodí, zklidnila se.

Včerejší SuperStar byla plná překvapení a všechna se týkala Ewy Farné (19). Ta dostala evidentně na Nově pořádný céres po sérii mediálních útoků, které tlumočily zděšení diváků z infantilního chování porotkyně a u nás populární zpěvačky polské národnosti.

Farna byla včera jako vyměněná. Nepitvořila se, jela podle scénáře a hlavně se, a to nemůže být z její hlavy, nesnažila být zábavná, což celému dílu neuvěřitelně prospělo.

Těžko říct, zda je to práce Josefa Koukolíčka, šedé eminence PR oddělení televize, či nějakého jiného mediálního kápa z Novy, ale Farna se jako mávnutím kouzelného proutku vyjadřovala pouze k umělecké hodnotě výkonu a nečekaně neříkala vtipy, nelila si nic na hlavu a nevnucovala nikomu své telefonní číslo.

A došlo i na sebereflexi, když v rozhovoru s jednou soutěžící, která byla lehce při těle, řekla, že má také velký zadek. „Nemáš velký zadek,“ přispěchal hned s pokusem o kompliment Paľo Habera (50). Farna ale v záchvatu sebereflexe informaci o svém velkém polském zadečku ještě jednou potvrdila slovy: „Ale jo, mám velkej zadek.“

Takže velké zmoudření, uvědomění si své role a ještě ke všemu nekompromisní připuštění si pravdy. Ewo, eXtra.cz dává palec nahoru. Jen tak dál!

Mohlo by vás zajímat

Další články