Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Překvapení v SuperStar: Čekovský složil soukromou píseň pro kolegu z poroty

+ Další 3 fotografie
Už v neděli budeme moci sledovat pokračování pěvecké soutěže SuperStar. Mezi porotci opět zasedne skvělý klavírista Marián Čekovský. Na diváky čeká malé překvapení v podobě písně složené jen pro Leoše Mareše.

Minulou neděli na obrazovkách televize Nova odstartovala další řada oblíbené hudební show SuperStar, ve které se hledají zatím neobjevení talentovaní zpěváci. Letošní ročník není úplně stejný jako ty předchozí. V porotě totiž letos zasedlo hned pět porotců.

O postupu soutěžících tentokrát rozhoduje Leoš Mareš, někdejší účastnice soutěže Monika Bagárová, Pavol Habera, herečka Patricie Pagáčová a Marián Čekovský. Krom nadějných a talentovaných zpěváků čekají na diváky i soutěžící, kteří svými výkony náramně pobaví.

Jeden z porotců si pro sledující pořadu připravil malé překvapení. Marián Čekovský už všem dokázal, že je vynikající klavírista. Improvizace mu nedělá problém za jakékoliv situace. To předvede i v nedělní druhé epizodě SuperStar. Marián si totiž nachystal soukromý klavírní koncert pro svého kolegu z poroty Leoše Mareše. Podívejte se na ukázku.

Související články

Další články