Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Překvapení v SuperStar 2020: Novopečená maminka Bagárová přeci jen usedla mezi porotu

Překvapení v SuperStar 2020: Novopečená maminka Bagárová přeci jen usedla mezi porotu
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Superfinále
Monika Bagárová (25), která porodila teprve před několika dny, se už vrátila do práce. Ačkoli si všichni mysleli, že ve finálovém kole SuperStar 2020 Monika do křesla porotce neusedne, nakonec se tam přeci jen objevila. Ale úplně jinak, než tomu bylo v předešlých dílech.

V polovině týdne Monika Bagárová porodila. Na svět přivedla prvorozenou holčičku, kterou s Makhmudem Muradovem pojmenovali Rumia. Dcerku pojmenovali po mamince zápasníka. Monika se letos vrátila do pěvecké soutěže SuperStar Tentokrát už ale jako porotkyně.

Finálové překvapení

Vzhledem k tomu, že Monika v průběhu týdne porodila, všichni si mysleli, že se ve velkém finále SuperStar 2020 neobjeví. Monika ovšem všechny naprosto odrovnala. Sotva, co se vrátila domů z porodnice, už zasedla k počítači a věnuje se práci.

Ve finálovém kole tedy je, ovšem z pohodlí domova. Monika sedí vedle ostatních porotců, jen ne fyzicky. Její tvář se zobrazuje na ohromné obrazovce. "Jsem šťastná, že tu s vámi mohu být alespoň takhle a těším se na dnešní krásný večer," řekla na úvod novopečená maminka.

Všichni porotci Monice samozřejmě pogratulovali. "Moniko ještě jednou ti strašně moc gratulujeme. Já osobně kdybych rodil ve středu, tak v sobotu bych chtěl v sobotu vypadat takhle úžasně jako ty," vzkázal Monice Pavel Habera

Leoš pak Monice zalichotil, jak krásně ploché bříško má takhle krátce po porodu A že to Monče opravdu sekne.

Monika v televizi Nova i zmínila, jak se s holčičkou mají. "No my se máme krásně. Holčičce se daří krásně, naší Rumince Babička s dědečkem právě hlídají, tak už jen čekám až bude mít malá hlad a budu vás muset opustit," prozradila Monika. Marián Čekovský se pak zeptal, jestli už malá vnímá hudbu. "Rytmické cítění zatím nic moc, ale myslím, že to všechno přijde časem," dodala.

Mareš Moniku poprosil, zda by jim neukázala novorozenou dcerku. Jejich prosbě bylo vyhověno a Bagárová jim maličkou ukázala. Nutno podotknout, že je opravdu rozkošná.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy