Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Překvapení v MasterChefovi: Radka Kašpárka vystřídá obávaný Zdeněk Pohlreich

Kdo se letos stane MasterChefem?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
MasterChef

V kulinářské show MasterChef se dějí pořádné změny. Již v dalším díle se místo šéfkuchaře Radka Kašpárka (40) objeví jakožto porotce obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64). Jak zareagovali soutěžící? 

Šéfkuchař Zdeněk Polhreich se objeví v oblíbené kulinářské show MasterChef. Na tři díly zastoupí šéfkuchaře Radka Kašpárka, který musel v průběhu natáčení na operaci plotýnek.

Když porotce Přemek Forejt (34) oznámil, že přijde do show jeden z nejpřísnějších porotců v zemi, a to Zdeněk Pohlreich, všichni účastníci byli v šoku. „Wow, tady je Zdeněk Pohlreich,” nemohl uvěřit jeden z účastníků soutěže. „To je pro mě bůh, co se gastronomie týče,” prozradil další. „Myslím, že to velmi okoření tuto soutěž,” neskrýval nadšení další.

Pohlreich chce být férový

Také Pohlreich vypadal, že je velmi natěšený na novou úlohu. Zároveň dodal, že chce být férový, co se týče přístupu k jednotlivým soutěžícím. Přeci jen se jedná o amatérské kuchaře, nikoliv profesionály. „Myslím, že je důležité, aby to bylo fér. Kdybych se já jako profesionální kuchař vytahoval tady na amatérské nebo hobby kuchaře, tak to by určitě nebylo košer. Samozřejmě to není tak, že bych je chtěl chválit, kdyby to bylo blbý, ale vozit se po nich?” prozradil Pohlreich.

Související články

Další články