Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Překvapení v Českém slavíku 21: Nikol Leitgeb porazila zpěvačky Kerndlovou i Csákovou

Český slavík 21: Nikol Leitgeb se umístila v kategorii zpěvaček
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
poznatek

Český slavík 21 zná své vítěze, nejlepší zpěvačkou se stala Ewa Farna a nejlepším zpěvákem Marek Ztracený. Anketa se vrátila s novou strukturou hlasování, kdy měl každý volič více hlasů a mohl hlasovat pro jakéhokoliv oblíbence. Finální výsledky ukázaly, že se na devětadvacátem místě v kategorii zpěvaček umístila i hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35), která tak porazila zpěvačky Terezu Kerndlovou i Ilonu Csákovou.

"Vy jste csáklý. Tak děkuji," uvedla s úsměvem hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb na svých sociálních sítích poté, co zjistila, že se v anketě Český slavík 21 v kategorii Zpěvačka umístila na devětadvacátém místě s 3 630 hlasy. Za ní skončila na třicáté pozici zpěvačka Tereza Kerndlová, níže Ilona Csáková, Lenka Filipová i Bára Basiková.

Hlasování pro Nikol dle fanoušků zřejmě vzniklo na popud její kamarádky, zpěvačky a hvězdy show 3v1 Martiny Pártlové, která se umístila na jedenácté pozici.

Rekordní počet hlasujících

Do obnovené hudební ankety Český slavík 21 se letos zapojilo přes 216 000 hlasujících, což je rekordní počet za celou dobu její historie, která sahá až do roku 1962.

Autorem nové struktury hlasování je miliardář Karel Janeček. Principem hlasování je, že měl každý volič více hlasů a mohl tak volit až pět interpretů. Šanci na výhru zlaté trofeje v kategorii Zpěvačka tak měla případně i Nikol Leitgeb, což by bylo úsměvné pozdvižení, avšak spravedlivé.

Pokud si myslíte, že Nikol nikdy nic nenazpívala, pak jste na omylu. V březnu roku 2020 nazpívala s kapelou Mirai píseň Dej si roušku, také nazpívala píseň k filmu Příliš osobní známost spolu se slovenskou kapelou IMT Smile.

Českého slavíka v kategorii zpěvaček poprvé ve své kariéře získala zpěvačka Ewa Farna. Ze zpěváků si nejvyšší ocenění odnesl Marek Ztracený, který se stal i absolutním vítězem letošního ročníku podle počtu hlasů. V kategorii kapel vyhrála skupina Mirai.

Související články

Další články