Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Překvapení v Cannes: Český milionář poklekl před bývalou striptérkou a po 2 měsících ji požádal o ruku

Překvapení v Cannes: Český milionář poklekl před bývalou striptérkou a po 2 měsících ji požádal o ruku
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
svatba
Premiéru filmu "Mektoub, My Love: Intermezzo" využil český milionář Miloš Kant (63) k žádosti o ruku. Na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes poklekl Kant před mladičkou Margaridou Aranha (25) a vzbudil kolem své žádosti o ruku obří poprask. Margarida dříve pracovala jako tanečnice u tyče, ale jedno se jí musí nechat. Takhle si to zařídit umí jen málokdo.

Každá žena si přeje, aby ta její žádost o ruku byla co nejvíce originální. Ne každé se ale stane, že ji partner požádá o ruku právě na červeném koberci na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Margarida Aranha byla úplně obyčejná holka, která si přivydělávala jako tanečnice u tyče.

To se ale zlomilo ve chvíli, kdy potkala movitého českého milionáře Miloše Kanta. Ten ji po pouhé šestitýdenní známosti požádal o ruku a strhl tím na sebe v Cannes největší pozornost. Margarida Aranha se proslavila jako portugalská reality show hvězdička.

„Ano, je to můj přítel, nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ řekla v rozhovoru pro portugalskou TV 7 Dias. „Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě,“ pěla ódy na svého snoubence.

Český milionář se s tím ale nemaže. Podle britského The Sun pracovala Margarida nejdříve jako tanečnice u tyče v nočním podniku The Princesse Club ve švýcarském Luzernu. Tam se ostatně seznámila i s Kantem, který je jedním z vlastníků. Milionářský Čech se do Portugalky evidentně až po uši zamiloval, protože téměř okamžitě z ní udělal výkonnou ředitelku. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy