Ne všichni „hudebníci“ se narodili jako Tereza Kerndlová nebo David Kraus, aby měli hned od počátku jasno, kam jejich kroky budou směřovat.

Ti nejlepší svou kariéru navíc vůbec neplánovali.

Pojďte s námi odhalit 7 původních profesí slavných hudebníků!

1) Kanye West

Tenhle drsný a bezchybně nastylovaný rapper kdysi pracoval v obchodní síti GAP a skládal do hromádek džíny. Jeho žena z něj musí mít radost!

2) Pink

Potetovaná rebelka a nyní šťastná máma si na svou hudební kariéru musela počkat umaštěná od oleje, protože v McDonaldu svým zákazníkům prodávala přepálené hranolky.

3) Moby

Tenhle talentovaný podivín s lesklou pleší se před kariérou hudebníka ohýbal pro golfové hole. Nosil je totiž zbohatlíkům na hřišti, kde dělal golfového podržtašku.

4) Beyoncé

Kráska, která se netají tím, že má doma na ocenění Grammy vyhrazenou zvláštní místnost, chvíli před tím, než světu odhalila, co se v ní ukrývá, pomáhala své mamce v kadeřnickém salonu.

5) Gwen Stefani

Kráska ze skupiny No Doubt, která s červenou rtěnkou snad i usíná, myla podlahu v restauračním řetězci Dairy Queen a připadlo jí hrozně vtipné, když někdo uklouzl.

6) Kurt Cobain

Největší propagátor kostkovaných košil a ikona grunge, o kterém již brzy budeme moci zhlédnout v kinech povedený dokument, si přivydělával mytím záchodů. Svým přátelům se chlubil, že to dělal zásadně bez rukavic a pak si nemyl ruce!

7) Madonna

Popová královna nebo spíš už babička pracovala v království koblih Dunkin' Donuts. Výpověď prý dostala proto, že po zákaznících stříkala polevy.