Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Překvapení roku se nekonalo: Dva miliony si z Love Islandu odnesla Laura a Martin

Laura je ale absolutní favoritkou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Love Island

Reality show Love Island zná konečně vítěze. Těmi se stala Laura a Martin. Získali tak pohádkovou výhru dva miliony korun. Zda jim dobrá nálada a hlavně láska vydrží, budou diváci moci sledovat v show Love Island After, která bude dokumentovat, jak si ostrovani žijí po návratu z Kanárů domů.

Je rozhodnuto

Je rozhodnuto. Jen jeden z okouzlujících párů mohl vyhrát pohádkovou výhru, tedy celé dva miliony korun. Na Ostrově lásky se vystřídalo mnoho soutěžících a ještě víc se jich do samotné show na začátku hlásilo. Do finále se ale probojovaly pouze tři poslední páry, tedy Gabriela a Pítr, Laura a Martin a Nikol a Vilém.

"Vilda je můj oblíbenec a já mu hrozně přeju výhru, protože Vilda je vtipný, dělá show a myslím si, že je to v pohodě týpek," měl jasno třeba moderátor Love Islandu Extra Vojta Drahokoupil (26). Jeho přání se bohužel nenaplnilo. Vilda s Nikol skončili třetí.

Jeho názor nesdíleli ani diváci, ti fandili hlavně Lauře, kterou korunovali na jasnou favoritku už od začátku pořadu. Však si od nich také vysloužilla přezdívku "zlatíčko." Zamilovali si i Gabču, to pro její upřímnost, která z ní dle fanoušků vyřazovala. "Gabriela a Pítr jsou za mě top pár," psali diváci ještě, než se o výherci rozhodlo. Právě tyto dva páry se nakonec utkaly o první místo. To už podle očekávání ukořitila Laura s Martinem. Ten se při závěrečném rozhodování peníze či láska rozhodl pro lásku. Bez Laury by na vrcholu totiž nestál.

Love Island nekončí

Show, do které mohou jen ti nejžhavější, ale ještě zdaleka nekončí. Nově bude pokračovat pořadem Love Island After. V tom se diváci dozvědí, jak se spanilým ostrovanům žije i po návratu z ráje do kruté reality. Podíváme se, jak účastníci reality show žijí, jak na ně reagují cizí lidé a fanoušci a s kým ze soutěžících se vídají. Možná se u někoho vyklube i nečekaná láska?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy