Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Překvapení roku: Ochránce převálcoval všechny ostatní seriály, diváci na něj pějí ódy

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
Ochránce

Nový seriál České televize Ochránce ze školního prostředí, ve kterém hraje hlavní roli školního ombudsmana Lukáš Vaculík, vychází ze skutečných událostí. Diváky absolutně dostal a pějí na něj ódy. Konečně kvalitní seriál, jásají.

Ochránce si pochvaluje hlavně ženské publikum

"To je zase debilita. Kór to obsazení," odplivl si divák Martin. S tím ale nesouhlasila podstatná část ženského publika. "Tohle je jediný seriál, na který se dívám," psala Ilona. "Skvělé herecké výkony," pochvalovala si Mirka, které notovaly i další fanynky.

"Konečně tu máme něco ze života, co nás nutí přemýšlet. Příběhy jsou skvěle zpracované a natočené a herecké výkony jsou úžasné," pochvalovala si Pavla. A ohlasy byly pozitivní většinově. Seriál dokonce přilákal k televizním obrazovkám i ty, kteří mu prve nevěřili. "Sice tuhle puťku Issovou nemusím, ale seriál je to dobrý," uznal nakonec i původně skeptický divák David.

Seriál byl dlouho očekávaný, nezklamal

Seriál České televize Ochránce je natočený podle skutečných událostí. Řeší se v něm témata ze školního prostředí. V roli školního ombudsmana se představil herec Lukáš Vaculík (59). V případech padají závažná témata jako třeba šikana, žák utopený na výletě anebo vražda vychovatelky diagnostického ústavu.

Seriál byl očekáván nejen televizními diváky, ale i samotnými učiteli a odbornou veřejností. A uspěl na jedničku. Po dlouhé době kvalitní seriál, co se nebojí zpracovávat vážná témata, pochvalují si diváci. Ti naopak nadávají na 1. misi i kriminálku Dvojka na zabití. "S těmi se to nedá srovnat," pochvalují si.

Související články

Další články