Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 8 fotografií
masterchef
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.

O vysněný titul bojuje už jen pouhá šestka amatérských kuchařů a je znát, že jim dochází nervy a optimismus. Na klidu jim rozhodně nepřidalo, když se ocitli v kuchyni skutečné restaurace, a to u samotného z porotců.

Do své kuchyně je totiž pustil Honza Punčochář a soutěžící zjistili, jaké je servírování a příprava obědů v jedné z nejnavštěvovanějších pražských restaurací – U Matěje.

V této výzvě se kapitány stali Pepa a Roman Doposud klidnější Pavel Berky nesl opravdu nelibě, že se ocitnul v týmu Romana.

Všimla si toho i porota: "Pavle, vy se tváříte dost udiveně," poznamenal Radek Kašpárek. "Já si nedokážu Romana představit jako kapitána, nevím, jestli má vůdčí schopnosti. To, že bych měl poslouchat rady od něj, když spíše on očekává rady od nás, si neumím představit,“ přiznal Pavel, který si samozřejmě uvědomoval, že tým ve kterém byl Roman, vždy spíše prohrával.

Pavlova upřímnost Romana viditelně rozhodila. Ta je pro něj přitom v této soutěži ikonická."Já si myslím, že ke mně do týmu chce málo lidí, protože si myslí, že neumím vařit, ale oni si to myslí neprávem," dodal sklesle Roman.

Já jsem taky celebrita, smála se Pavlína

V první výzvě porotci usoudili, že nejslabší z modrého týmu byla Chilli a nakonec zvítězil tým červených, protože vyhodil méně jídla a obsloužil více lidí. Červený tým čekala výhoda do druhé výzvy.

Druhá výzva byl velký gastronomický zážitek v podobě večeře. Soutěžící MasterChefa museli připravit večeři dokonce o několika chodech. Ke stolu bylo pozváno šest známých osobností, které ovlivňují spoustu lidí na sociálních sítích a v dnešní druhé výzvě byly hosty.

Vítězové této výzvy zakusí život slavných lidí. "Já jsem taky celebrita, jen to asi ještě nikdo neví," smála se Pavlína. Na celou přípravu sedmi porcí měli hodinu. Ve druhé výzvě zvítězil tým Modrých.

Příští týden soutěžící čeká vyřazovací výzva, do které jdou všichni. To mnohé z nich překvapilo. "Štve mě, že poté, co jsem tady předvedla, jdu do vyřazovací výzvy a budu vařit," řekla na konci dílu Pavlína, které ztuhl úsměv na tváři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy