Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Překvapení pro Marka Ztraceného: Tajná oslava narozenin, originální dort a nečekaný dárek fanouškům

Marek Ztracený: Tajná oslava narozenin, originální dort a nečekaný dárek fanouškům
Zdroj: Se souhlasem Marka Ztraceného
+ Dalších 8 fotografií
Překvapení

Oblíbený zpěvák Marek Ztracený (38) zažil krásný moment, když pro něj žena připravila tajnou oslavu narozenin. Na sociálních sítích se pochlubil snímky, na kterých doslova září štěstím. Svým fanouškům také představil novinku a nadělil jim dárek, ačkoli oslavencem byl on sám. 

Zpěvák a držitel cen Český slavík Marek Ztracený (38), rodným jménem Miroslav Slodičák, zažil velké překvapení, na které jen tak nezapomene. Jeho žena Marcela společně s přáteli zorganizovala tajnou oslavu, o které neměl umělec do poslední chvíle nejmenší tušení. Doslova ho dostal dort, který byl zmenšenou podobou stage nadcházejících koncertů. "Eden i s ohňostrojem, to je jako bych tam už stál," přidal do svého instagramového příběhu.

Dárek pro fanoušky
Oslavenec se ale rozhodl nadělit dárek i svým fanouškům. "Dnes mám narozeniny, a tak jsem si něco nadělil a vlastně by vás to mohlo taky potěšit. Dovolte, abych vám představil svůj nápad na další plán. Jedná se o tzv. zahřívací kola, tři menší koncerty, kterým by šlo možná i říkat veřejné koncertní zkoušky před Edenem," oznámil překvapivou novinku na Instagramu.

Koncerty se rozhodl realizovat místo toho, aby se někde zavřel s kapelou sám. Spojení příjemného s užitečným potěšilo spoustu fanoušků. Ke koncertům také bude vždy i autogramiáda, kterou není možné realizovat v Edenu.

Rodina nade vše

Po boku Zlatého slavíka stojí partnerka Marcela Skřivánková (37). Jejich vztah zažil vzestupy i pády, ale nakonec vše překonali. Redakce eXtra.cz přinesla oznámení, kdy zpěvák vyprodal svou první O2 arenu a požádal svou vyvolenou o ruku.

"Tuhle píseň hraji proto, protože jsem chtěl poděkovat své přítelkyni, která se mnou celý tenhle rok šla, a i přesto, že mě moc neviděla, se chovala skvěle. A chtěl jsem říct, že v tomhle případě platí pravidlo, že za úspěšným mužem stojí silná žena. Ale nejsem tu proto, abych děkoval," říkal na koncertě, na kterém nechyběla ani redakce eXtra.cz. Společně mají syna Marka, kterému je již 12 let, a tvoří šťastnou rodinu. Chlapec jako jediný věděl, že chce Marek požádat Marcelu o ruku, a celou dobu byl i u příprav tohoto okamžiku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy