Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Překvapení pro diváky v MasterChefovi: Návrat 6 soutěžících a rozloučení s Ivkou

Překvapení pro diváky v MasterChefovi: Návrat 6 soutěžících a rozloučení s Ivkou
Zdroj: TV Nova
MasterChef
Do úterního dílu postoupili už jen čtyři soutěžící. Do semifinále mohli postoupit ale jen tři soutěžící. V rozstřelu zůstala Ivka Sarauerová a Pavel Berky. Porotci nakonec rozhodli, že do dalšího kola nepostoupí Ivka. Úterní díl byl zároveň pro fanoušky velkým překvapením, protože se mohli znovu dívat na 6 soutěžících, kteří MasterChefa opustili v minulých dílech.

MasterChef Česko 2020 se pomalu blíží do finále. Hned na začátku úterního dílu se Roman odebral na balkon a rovnou postoupil do semifinále. Vyhnul se tak výzvě, s kterou se musela poprat Pavlína, Pavel a Ivka

První výzva

Porota si pro soutěžící připravila speciální výzvu. Ivka, Pavel i Pavlína museli ukázat, jak zvládnou šéfovat vlastnímu týmu kuchařů. Diváci se tak mohli radovat, že opět uvidí v akci Pepu, Chili, Viki, Jitku, Dědka a Evu.

Pavel si vzal do týmu Chili a Zdeňka Dědka Rajniše. Ivka si vybrala do týmu Jitku a Viki. Pavlína se rozhodla pro Pepu a Evu. Podle poroty nejlepší výkon v první výzvě předvedla Pavlína, a tak mohla odejít na balkon za Romanem.

Vypadla Ivka

V druhé výzvě se rozhodovalo, kdo postoupí do finále a kdo skončí v MasterChefovi Česko 2020 čtvrtý. Ivka a Pavel měli za úkol připravit pokrm z humra. Nebylo to ale tak jednoduché. Porota vyžadovala po Ivce a Pavlovi, aby ze skořápky udělali bisque (polévka, omáčka - pozn. red.), ocas pošírovali v másle a z klepet chtěli ravioly.

Porotci vyhodnotili, že lepší výkon předvedl Pavel. Ivka tedy končí a z pořadu odchází jako 4. nejlepší amatérská kuchařka MasterChefa Česko 2020.

Související články

Další články