Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Překvapení: Karla Gotta nezradilo srdce, ale něco jiného mu ukázalo „stopku“!

Karel nemá špatné srdce, ale trápí ho břicho.
Zdroj: profimedia.cz
Všechna média informovala o tom, že Karel Gott prodělal infarkt, jenže pravda je jinde. Našeho nejlepšího zpěváka zradilo něco jiného. Jsou to opravdu šokující informace.

Zlatý slavík Karel Gott (76) nepodstoupil operaci srdce, jak si každý myslel, ale zradilo ho břicho. Musel kvůli tomu být ihned hospitalizován a operován. Jeho tisková mluvčí Aneta Stolzová uvedla vše na pravou míru.

„Pan Gott byl v neděli přijat na kliniku kardiologie pražské nemocnice IKEM. Po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní," upřesnila pro iDNES.cz zpěvákova mluvčí. „Je stabilizovaný, zotavuje se a rehabilituje. Fanouškům a kolegům děkuje za milá a povzbuzující přání k brzkému uzdravení. Zároveň žádá o respektování jeho soukromí.“

Dala si na čas, kdy se spekulovalo o tom, že ho zlobilo srdíčko a musel jít na operaci chlopně. Starají se o něj nejen nejlepší lékaři v IKEMu, ale i jeho manželka Ivana, která u jeho lůžka i spí.¨

„Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno,“ napsala Ivana Gottová na Facebooku svého muže.

Stačí jen držet palce, ať je náš Slavík co nejdřív ve formě a může zas svým zpěvem rozdávat radost.

Související články

Další články