Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Překrásný skutek: Majitelé smrtelně nemocného psa splnili svému mazlíčkovi jeho poslední přání!

Boxer Romeo si užíval jen to nejlepší.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Tohle vás vezme za srdce. Poté, co boxerovi jménem Romeo diagnostikovali rakovinu kostí, se jeho majitelé rozhodli, že mu udělají seznam přání a pokusí se je splnit.

Pejsek si tak pochutnával každou večeři na cheeseburgeru, dopřával si luxusní pedikúru, a dokonce mu majitelka domluvila rande naslepo s jiným boxerem. „Rozhodli jsme se, že mu dopřejeme zábavné věci, které uděláme společně. Například jízdu v hasičském voze, profesionální masáže nebo rande naslepo. Všechny jsme je dokončili a Romeo dokonce navštívil USA,“ vysvětluje majitelka.

Kromě plnění mazlíčkových přání měli majitelé za cíl ukázat dalším milovníkům zvířat, že i oni mohou vytvářet seznamy přání pro své svěřence. Romeo zemřel 16. března 2014, ale jeho příběh inspiroval mnoho zvířecích milovníků.

„Měla jsem stovky, možná tisíc zpráv od lidí, kteří psali, že jsme jim pomohli. Lidé psali, že je náš příběh inspiroval k tomu, jak strávit poslední dny se svými čtyřnohými svěřenci,“ dodala majitelka.

Související články

Další články