Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Překrásná herečka Margot Robbie ve Vlkovi z Wall Street: Ve filmu ukázala všechno, rodičům o nahotě lhala. Podívejte se na tu nádheru!

Kdo by se nesvlékl, aby mohl hrát ve filmu Martina Scorseseho?
Zdroj:

Australská třiadvacetiletá herečka Margot Robbie si zatím zahrála pouze menší role v několika u nás nevysílaných seriálech, ale pak dostala šanci svého života – zahrát si po boku Leonarda DiCapria ve filmu, který režíruje Martin Scorsese! Kdo by po takové možnosti neskočil?

Mělo to ale jeden háček. Margot Robbie se musela ve filmu objevit nahá. Několikrát.

Ve filmu totiž hraje manželku Jordana Belforta, Naomi Lapagliu, která si se svým mužem zažila mnohé. Měla bohatství, Jordan po ní dokonce pojmenoval obrovskou jachtu (kterou se mu podařilo v Karibiku potopit), ale také musela snášet týrání a špatné zacházení.

Každopádně herečka se musela pro svou roli odvážit ukázat své tělo v plné nádheře, o čemž rozhodně nechtěla říct rodičům.

„Celou dobu jsem jim tvrdila, že v tom filmu není žádná nahota, ale jak se blížila premiéra, musela jsem s pravdou ven. Naštěstí rodiče nemají nejmenší tušení, jak filmový průmysl funguje, takže jsem jim namluvila, že jenom přidělali digitálně mou hlavu na tělo dublérky, a oni mi to zbaštili,“ prozradila v jednom rozhovoru.

Snad si tedy rodiče nepřečtou ten rozhovor…

Související články

Další články