Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Překotná svatba Leoše a Moniky: Museli se brát kvůli miminku?

+ Dalších 44 fotografií
Svatba Leoše Mareše (41) a Moniky Koblížkové (35) nás zasáhla jako blesk z čistého nebe. Rychlá veselka na tajňačku jako by značila, že se moderátor s přítelkyní snaží něco skrývat. Důvodem by bezesporu mohlo být i to, že je Monika těhotná, spekuluje veřejnost. Bude snad Leoš znovu tatínkem?

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) do toho v rychlosti praštil. Ano řekl své přítelkyni Monice Koblížkové na zámku v Litomyšli, kde je oddal známý farář Zbigniew Czendlik. O svatbě věděli jen jejich rodiče a svědci. Po veselce se novomanželé zdejchli na svatební cestu do Dubaje.

O svatbě se média dozvěděla z ničeho nic. Je záhadou, že o připravovaném obřadu nevěděl kromě pár vyvolených opravdu nikdo. Museli se snad brát narychlo kvůli Moničinu těhotenství? Koblížkové je přeci jen šestatřicet a biologické hodiny jí tikají jako o život. Zamilovaný páreček tedy nemá času nazbyt. O výchovu svého prvního potomka by Monika rozhodně nemusela mít obavu. Leoš je přeci zkušený tatík, jenž se vzorně stará o své syny, Matěje a Jakuba, které má z prvního manželství.

Spekulace široké veřejnosti potvrzuje pro redakci eXtra.cz i vědma Graciela. „Určitě spolu budou mít dítě. Monika možná otěhotní ještě letos. Ke dvěma Leošovým klukům by jim měla přibýt holčička.“ Za předpokladu, že by byla Monika těhotná už teď, bychom se tomu tajnůstkaření ani nedivili. Letošní rok přeci nastal teprve před dvěma měsíci.

Související články

Další články